CIEKAWOSTKI ELECTROLUXA

Przy wyborze AGD powinniśmy się skupić na naszych potrzebach i wymaganiach. Na samym początku powinniśmy się skupić na ilości i rodzaju sprzętu bez którego nie możemy się obejść. Podstawowymi urządzeniami w kuchni na pewno jest płyta do gotowania, piekarnik, lodówka, zmywarka, okap. Dodatkowymi sprzętami mogą być kuchenka mikrofalowa, urządzenie do gotowania na parze itp. Każda firma produkująca sprzęt AGD oprócz podstawowych funkcji działania urządzenia posiada ciekawe rozwiązania.

Dziś przedstawię nowości w działaniu sprzętu Electrolux.

Piekarniki – COMBISTEAM DELUX Funkcja ta oferuje odpowiednie ustawienie ilości pary dla każdej potrawy. Ustawienie gotowania na parze umożliwia delikatne gotowanie takich potraw jak ryby. Pieczenie 50/50 sprawia że odgrzewane potrawy smakują jak przed chwilą przyrządzone. Oprócz przyrządzania potrwa, piekarniki Electrolux posiadają dobre systemy czyszczenie. Może być to czyszczenie pyrolityczne, różnego rodzaju powłoki katalityczne jak również czyszczenie parowe.

Płyty – W pierwszym etapie wyboru płyty powinniśmy wybrać rodzaj płyty. Czy jest potrzebna nam płyta gazowa, indukcyjna czy ceramiczna. W przedstawieniu ciekawego rozwiązania posłużę się płytą indukcyjną. Płyty indukcyjne SLIM-FIT dają nam nieograniczoną swobodę w aranżacji kuchni jak i gotowaniu. To doskonałe parametry oraz intuicyjne sterowanie, a najważniejszą ich zaletą jest możliwość montażu w cienkich blatach. Funkcja FLEXIBRIDGE przydaje się wówczas kiedy potrzebujesz więcej opcji podczas gotowania. Można dostosować powierzchnię gotowania, łącząc do 4 pól grzejnych, aby uzyskać równomierne rozprowadzenie ciepła. To idealna funkcja do dużych lub długich naczyń, albo gotowania wielu potraw.

Zmywarki – nowością w zmywarkach Electrolux jest system COMFORT LIFT- umożliwia podniesienie dolnego kosza w zmywarce na wygodną wysokość. Dzięki czemu możemy komfortowo wkładać i wyjmować naczynia ze zmywarki.

Chłodziarki – W przypadku tych urządzeń ciekawym rozwiązaniem jest system CUSTOM FLEX- pomieści każdy produkt i każdą potrawę. Dzięki temu systemowi możemy w unikalny sposób przechowywać produkty i dostosować do własnych potrzeb.

Zdjęcia: www.electrolux.pl