NIETYPOWE KOLORY DODATKÓW W KUCHNI

Trendy w wnętrzach kuchni zmieniają się jak pory roku, jednak bardzo długo w naszych kuchniach królowały dodatki w kolorach chromu, stali szczotkowanej i starego złota. Jednak i ich królestwo dobiega końca i zaczęliśmy doceniać mniej oczywiste bary ja różowe złoto. Dodatki w tak mało oczywistym kolorze wprowadzają do wnętrza powiew luksusu i świeżości, a kuchni nadają indywidualnego charakteru.

Z czym je łączyć?

Różowe złoto idealnie pasuje do pastelowych minimalistycznych wnętrz, którym dodaje mu nieco loftowego, ekscentrycznego charakteru. Bateria w tym odcieniu świetnie wpisuje się w ciepły klimat kuchni angielskich i prowansalskich dodając im dodatkowej elegancji. Dla bardziej odważnych można zestawić go z zimnym i surowym wnętrzem gdzie na tle surowej betonowej faktury nabiera on wyrazistości elegancji.

Innym mniej oczywistym kolorem dodatków jest czysty odcień złota który idealnie pasuje do obecnie coraz popularniejszych odcieni granatowych frontów w kuchni. to właśnie złoty kolor dodatków takich jak uchwyty czy bateria nadaje mu głębi i elegancji. Złote dodatki idealnie wpisują się również w kuchniach z ciemnym drewnem oraz szarościach, które stały się bardzo popularne.

Złoto już nabrało szlachetności i elegancji w naszych aranżacjach a stosowane w umiarze dodaje klimat każdej kuchni.

W związku z bardzo modnymi kuchniami w stylu angielskim, prowansalskim oraz skandynawskim pojawił się również nowy design w zlewach. I tak właśnie do kuchni wkroczył modne pastelowo różowe dodatki w postaci lodówki czy zmywarka ale również zlew i baterii np. SCHOCK. Wybór tak oczywistego urządzenia w mniej oczywistym kolorze sprawi że nasza kuchnia będzie miała indywidualny charakter. Po za bardzo oryginalnym różowym odcieniem pojawiały się propozycje zlewów w odcieniu szarego.

Dzięki mniej oczywistym kolorom dodatków nasze kuchnie nabierają indywidualnego charakteru.

Zdjęcia: www.schock.com.pl