NOWOCZESNE ZLEWY CERAMICZNE

Podwieszane, nakładane, wbudowane. Tradycyjne, nowoczesne, klasyczne lub ekstrawaganckie. Dostępne w wielu stylach, kształtach i kolorach, przystosowane do różnych zastosowań i gustów, do każdego rodzaju kuchni – ZLEWOZMYWAKI CERAMICZNE.

Mimo, iż w prawie każdym gospodarstwie domowym większość zmywania została przerzucona na zmywarkę, ze zlewu kuchennego, nie da się zrezygnować. Jest on podstawowym miejscem do przygotowywania posiłków jak i widoczną strefą co przekłada się na design, dlatego jego funkcjonalność i wygląd są ważnymi kryteriami podczas wyboru zlewu.

Zlewozmywaki ceramiczne dzięki twardej powierzchni naturalnego materiału, odporne są na gorąco, zimno, kwasy i chemikalia zwykle występujące w gospodarstwie domowym.
Dodatkowo łatwo się je czyści, są odporne na ściernie, uderzenia i zarysowania a ulepszenie techniki produkcyjnej pozwoliło na zróżnicowanie ich form i kolorów.

Decydując się na zakup zlewu ceramicznego, mamy pewność, że otrzymasz solidny i praktyczny produkt a nasz kuchnia bez wątpienia zyska niepowtarzalny charakter.

Zdjęcia: www.shawsofdarwen.com