JAK ZAGOSPODAROWAĆ SZAFKĘ POD ZLEWEM

Przestrzeń pod zlewem choć jest trudno dostępna i ciężko ją zagospodarować nie musi być już marnowana. W typowej szafce trudno utrzymać porządek, dlatego warto rozważyć montaż szafki z szeregiem udogodnień

ekologia w kuchni = segregatory na śmieci

Konieczność dbania o środowisko i segregowania odpadów to nie tylko wymóg z ustawy prawnej ale również nasz obowiązek. Umieszczenie w szafce pod zlewem praktycznych i wygodnych pojemników do segregacji na pewno nam to ułatwi.

brudne ręce = czyste fronty

Każdy z nas spotkał się z taką sytuacją, gdy gotując chciał otworzyć szafkę z koszem ale miał brudne ręce. Powstający dylemat sprawia, że czujemy się mało komfortowo we własnej kuchni. Dlatego warto zainwestować w system otwierania bez uchwytowego. Elektryczne wspomaganie otwierania, np. mechanizm Servo-Drive lub eTouch to wygodne i higieniczne rozwiązanie, dzięki któremu zwykłe dotknięcie frontu kolanem spowoduje, że szafka lub szuflada sama się otworzy.

środki czystości = porządek również w ich przechowywaniu

Gąbki do zmywania, worki na śmieci, tabletki do zmywarki, płyny do mycia i inne specyfiki czyszczące znajdujące się w każdej kuchni dla których najlepszą przestrzenią do przechowywania wynikającą z ergonomii jest miejsce w pobliżu zlewozmywaka znajdą miejsce w specjalne wyposażanej szafce/szufladzie z przegródkami.

Zdjęcia www.peka.pl i www.blum.pl