Elektrolux – nowe funkcje, które uprzyjemniają życie


Przy wyborze AGD powinniśmy się skupić na naszych potrzebach i wymaganiach. Na samym początku powinniśmy się skupić na ilości i rodzaju sprzętu bez którego nie możemy się obejść. Podstawowymi urządzeniami w kuchni na pewno jest płyta do gotowania, piekarnik, lodówka, zmywarka, okap. Dodatkowymi sprzętami mogą być kuchenka mikrofalowa, urządzenie do gotowania na parze itp. Każda firma produkująca sprzęt AGD oprócz podstawowych funkcji urządzeń posiada zaskakujące, nowe rozwiązania.

Dziś przedstawię nowości w sprzęcie Electrolux.

Piekarniki – COMBISTEAM DELUX.
Funkcja ta umożliwia odpowiednie ustawienie ilości pary dla każdej potrawy. Gotowania na parze umożliwia delikatne przyrządzanie takich potraw jak ryby.
Pieczenie 50/50 sprawia, że odgrzewane potrawy smakują jak przed chwilą przyrządzone. Oprócz funkcji przyrządzania potraw piekarniki Electrolux posiadają dobre systemy czyszczenia. Może być to czyszczenie pyrolityczne, różnego rodzaju powłoki katalityczne, jak również czyszczenie parowe.

Płyty.
W pierwszym etapie wyboru płyty powinniśmy wybrać rodzaj płyty.
Zdecydować czy jest potrzebna nam płyta gazowa, indukcyjna czy ceramiczna.
Przedstawię ciekawe rozwiązanie w dziale płyt indukcyjnych.
Płyty indukcyjne SLIM-FIT dają nam nieograniczoną swobodę w aranżacji kuchni jak i gotowaniu. To doskonałe parametry oraz intuicyjne sterowanie, a najważniejszą ich zaletą jest możliwość montażu w cienkich blatach. Funkcja FLEXIBRIDGE przydaje się wówczas kiedy potrzebne jest więcej opcji podczas gotowania. Można dostosować powierzchnię gotowania, łącząc do 4 pól grzejnych, aby uzyskać równomierne rozprowadzenie ciepła. To idealna funkcja do dużych lub długich naczyń, albo gotowania wielu potraw.

Zmywarki.
Nowością w zmywarkach Electrolux jest system COMFORT LIFT- umożliwia podniesienie dolnego kosza w zmywarce na wygodną wysokość. Dzięki temu możemy komfortowo wkładać i wyjmować naczynia ze zmywarki.

Chłodziarki.
W przypadku tych urządzeń ciekawym rozwiązaniem jest system CUSTOM FLEX- pomieści każdy produkt i każdą potrawę. Dzięki temu systemowi możemy w unikalny sposób przechowywać produkty i dostosować do własnych potrzeb.

Często polecamy AGD Elektrolux naszym klientom, bo mamy do tej firmy przekonanie. Dlatego też pokazujemy sporo z urządzeń tej firmy na naszej ekspozycji w fabryce (Chobot 14).

Zdjęcia: www.electrolux.pl


Bogdan Hryniszyn
Projektant
+48 601 733 588
bogdan.hryniszyn@chobot.pl
www.chobotdesign.pl