TWOJA KUCHNIA OD PROJEKTU DO MONTAŻU

Marzysz o nowej kuchni, budujesz remontujesz dom lub mieszkanie … krok po kroku zaprowadzę cię do Twojej nowej wymarzonej kuchni ….

Krok 1. Wybierz projektanta

Na naszej stronie internetowej w zakładce projektanci (http://chobotdesign.pl/#projektanci) znajdziesz opis każdego z Nas. Znajdziesz tam informacje kim jesteśmy, co projektujemy i jak się z nami skontaktować.

Krok 2. Umów się na spotkanie

Jesteśmy zawsze do Waszej dyspozycji:

W naszym Showeroom ul. Kłobucka 23b, Warszawa (Służew)

oraz

Fabryka Wnętrz Chobot Sp. z o.o, Chobot 14, Halinów (zaledwie 30 km od centrum warszawy).

Pracujemy od poniedziałku do piątku od 10:00 do 18:00

oraz

w każdą sobotę w godzinach 10:00 do 15:00

Zadzwoń i potwierdź spotkanie z wybranym projektantem.

Zawsze możesz się umówić na spotkanie z projektantem w miejscu inwestycji, wpłacając 500,00 zł za pomiar. Kwota ta jest odliczona od wartości zamówienia, więc jeśli nasze realizacje i nasze kuchnie są dla Was inspiracją nic nie tracisz.

Jeśli spotykasz się w Naszym salonie, to pamiętaj że na podstawie wymiarów bądź planów mieszkania przygotujemy ofertę na zabudowę Twojej kuchni z materiałów które wybierzesz. Jeśli to możliwe wybierz z Naszego portfolio kuchnię która bardzo przykuła Twoją uwagę http://chobotdesign.pl/#kuchnie. Dzięki takiej inspiracji Nasze spotkanie będzie bardziej szczegółowe. Po spotkaniu otrzymasz szczegółową wycenę, która uwzględnia rodzaj frontów, blatów, okuć oraz dodatkowego wyposażenia tj. Cargo, lemans czy magic corner oraz wskazówki ja zamówić kuchnię. Wraz z wyceną otrzymasz kontakt bezpośrednio do Naszego projektanta, z którym ustaliliście jak będzie wyglądać Twoja kuchnia.

Jeśli umówiłeś się na pomiar z projektantem przed spotkaniem w naszym salonie to pamiętaj, że na miejscu dokonujemy tylko pomiaru, ustalamy stylistykę kuchni i wstępny zarys a szczegółowy kosztorys będzie przygotowany w naszym salonie.

Krok 3. Wizyta na pomiarze technicznym

Podczas pomiaru, każdy z Nas sprawdzi nie tylko wymiary ale również podłączenia wodno – kanalizacyjne oraz elektryczne pod katem realizacji zamówienia. Wizyta ta jest płatna 500,00zł, chyba że pierwsze spotkanie odbyło się w miejscu inwestycji. Kwota za pomiar jest odliczana od ostatniej transzy płatności za realizacje zamówienia. Klient może również kupić sam projekt w cenie 1000,00 zł wraz z wszystkimi wytycznymi projektanta.

Krok 4. Umowa

Po pomiarach, projektant przygotuje umowę wraz z wszystkimi niezbędnymi do realizacji projektami. Na tym etapie podejmujemy ostateczne decyzje dotyczące kolorów oraz materiałów. W przypadku wątpliwości przy podpisywaniu umowy dotyczącej ostatecznego odcienia koloru frontów, nasz technolog wykonuje próbki w formacie 30×40 w danym wzorze i kolorze, na podstawie których dokonujemy ostatecznej decyzji. I tu uwaga wykonanie próbek frontów ma kluczowe znaczenie zwłaszcza w przypadku frontów lakierowanych gdzie gama kolorystyczna jest ogromna a różnica odcieni szarości subtelna. Każda próbka powinna być potwierdzana i sprawdzana w miejscu inwestycji.

Krok 5. Montaż

Po dokonaniu wszystkich formalności, wyborach oraz płatnościach, pozostaje spokojnie czekać na montaż. Termin realizacji kuchni w zależności od technologii wynosi od 8 do 12 tygodni. W tym czasie nad Państwa realizacją pracuje nasz technolog, montażysta i cała produkcja. W chwili kiedy całe zamówienie jest spakowane i zabezpieczone do transportu a Państwo mają już przygotowane mieszkanie następuje montaż. Montaż u Państwa trwa 2 dni.

I tak właśnie dzięki 5 krokom dotarliśmy do kuchni Twoich marzeń. Miło mi że możemy się tu spotkać…