ZLEWOZMYWAKI SHAWS

Wielu z nas zapyta: co to jest SHAWS?
Co czyni że jego produkty są lepsze od konkurencji, czym się wyróżniają?
Zatem zacznijmy od początku, cofnijmy się w czasie do roku 1897 gdzie Pan Arthur Gerald Shaw założył Shaws of Darwen, z lokalnych kopalni węgla z północno zachodniej Anglii czerpał glinę do produkcji zlewów. Konno przewoził ją do wsi, gdzie się wszystko zaczęło, a mianowicie do Watersiole …

Zlewy SHAWS były wykonywane ręcznie przy użyciu wysokogatunkowej gliny dzięki czemu zlewy są odporne na pęknięcia, obicia i odbarwienia… Czy coś się zmieniło po prawie 120 lat działalności firmy? Na szczęście niewiele. Firma nie wierzy w masową produkcję i jest wierna swoim przekonaniom czym różni się od innych. Ciekawostką jest fakt, iż każdy zlew nosi nazwisko mistrza rzemiosła który go wykonał ręcznie.

Co czyni że zlew jest lepszy od konkurencji ?

Wysokogatunkowa użyta glina, na pewno.
Ręczna praca, na pewno .
Dodatkowo podwójna warstwa szkliwa, którą pokryty jest każdy zlew, dzięki czemu wyeliminowane zostaje 99.99 % kolonii bakterii E coli i gronkowca. Każdy zlew jest całkowicie antybakteryjny!

Gdzie można zastosować zlew Shaws?

Odpowiedź jest banalna. Zlewy Shaws pasują i nadają klimatu każdemu wnętrzu poprzez ciepłe kuchnie z duszą w stylu angielskim po loft i nowoczesność. Zlew może być zamontowany podblatowo, nablatowo oraz wbudowany w szafkę. Warto także wspomnieć o dożywotniej gwarancji na produkt.

Osobiście bardzo się cieszę, iż firma ze 120-letnim doświadczeniem przetrwała ząb czasu, nie uległa presji nowoczesności, pozostała wierna tradycjom i jednocześnie ciągle wyróżnia się na tle konkurencji.

Zdjęcia: www.shawsofdarwen.com