BIEL I STYL ANGIELSKI

Kuchnie w stylu angielskim już od wielu lat zagościły w top 10 jeśli chodzi o tędy w aranżacji wnętrz, dlaczego? Kuchnia w tym stylu ma wiele twarzy i łączy wszystko co kochamy i szukamy w kuchni. Jest ciepła i przytulna a zarazem elegancka. Tradycyjna i bardzo zdobna a mimo wszystko nadal ponadczasowa. Przekraczając jej progi każdy czuje się jak w domu. Ale czy zawsze kuchnia w stylu angielskim musi być w odcieniach bieli…. Nie ma nic mylnego.

Kuchnie w stylu angielskim, kochają również wszystkie kolory pasteli oraz delikatne odcienie szarości czy granatu. Jak zatem wprowadzić kolor do kuchni angielskiej. Oczywiście dla mniej odważnych proponujemy wykorzystać kwiecistą tapetę czy zasłony w oknie, taki przydały znajdą Państwo w naszych realizacjach, czy w naszym salonie na ul. Kłobuckiej. Wprowadzanie do kuchni angielskiej dodatków w postaci zdecydowanego koloru znacznie ożywi pomieszczenie a kuchni nada indywidualnego charakteru.

Dla bardziej odważnych proponuje wprowadzenie koloru choćby na wyspie, gdzie możemy się zdecydować na bardziej odważny np. ciemno szary, granatowy czy też pistacjowy. Wyspa podkreślona innym kolorem stanie się królową naszej kuchni i zdecydowanie przyciągnie wzrok naszych gości. Wprowadzony kolor możemy powielić w pozostałych pomieszczeniach tj. salon czy jadalnia a wtedy stworzenie wspólnego charakteru we wszystkich pomieszczeń okaże się proste.

Zawsze możemy wprowadzić kolor za pomocą oryginalnego kolory AGD, które może znaleźć w firmie Smeg, która wypuściła na rynek całą serie kolorowych lodówek, czajników czy zmywarek w swojej 50’s STYLE, które idealnie wpisują się w kuchnie w stylistyce angielskiej a jednocześnie wprowadzają kolor.

Idealne kolory dla kuchni angielskich jako dodatki, kolor wyspy czy też cała kuchnia to pastele w romantycznych odcieniach błękitu, delikatnego wrzosu, pudrowego różu czy miętowej zieleni.