SERVO DRIVE

Czy warto mieć w swojej kuchni system Servo Drive?

System Servo Drive jest systemem głównie polecanym do kuchni bez uchwytów, kuchni nowoczesnych i minimalistycznych gdzie zależy nam na zachowaniu możliwie najprostszej formy.

System ten gwarantuję nam bardzo komfortowe i wygodne korzystanie z szafek, otwieranie następuje poprzez dotknięcie frontu lub przycisku. Bardzo praktyczne i ułatwiające pracę w naszej kuchni jest zastosowanie tego systemu przy szafce gdzie mamy szuflady, sortowniki lub kosz na śmieci.

Podczas przygotowywania potraw często się zdarza że mamy zajęte lub np. mokre ręce, wtedy wystarczy dotknąć kolanem frontu i system natychmiast zadziała otwierając szafkę, możemy wtedy skorzystać z sortownika nie brudząc frontu, zamknięcie frontu jest też bardzo proste wystarczy go ponownie dotknąć np. kolanem i lekko popchnąć a front zostanie cicho i delikatnie dociągnięty przez system (tu można zastosować BLUMOTION) i zamknięty.

System ten można stosować też przy szafkach wiszących gdzie uruchamiamy go przyciskiem.
Servo Drive to prestiż a jednocześnie bardzo duży komfort korzystania z szafek, cichość pracy jest też bardzo dużym atutem tego systemu.

Nowoczesne kuchnie bez uchwytów stanowią zawsze wyzwanie dla projektantów i klientów jak rozwiązać kwestię otwierania lodówki i zmywarki? i tutaj z pomocą przychodzi nam Servo Drive który rozwiązuję nam kwestię otwierania tych urządzeń bez uchwytów.

Zdjęcia: www.peka.pl i www.blum.pl