Kim jesteśmy?

Rozwiązywanie problemów i szczodrość

Naszą misją jest sprawienie, by ludzie, którzy podejmują z nami współpracę mieli mniej kłopotów, a więcej czasu na to, co w ich życiu jest najważniejsze: rodzinę, hobby.

Podkreślamy, że każdy projekt kuchni musi być dostosowany do potrzeb jego właściciela, bo nie ma nic gorszego niż przeforsowanie wizji architekta kosztem oczekiwań użytkownika wnętrza.

U podstaw naszej działalności jest szczodrość – produkując nasze kuchnie dajemy wszystko, co najlepsze. Nigdy nie oszczędzaliśmy na materiałach, nie szukaliśmy tańszych zamienników czy rozwiązań.

Zaczęło się w 1989…

Jerzy Prajsnar założył firmę w 1989 roku wraz z żoną Elżbietą. Jedną z podstawowych zasad produkcji naszych mebli było solidne i terminowe wykonywanie zleceń na bazie najlepszych materiałów przy użyciu nowoczesnych maszyn. I tak uzyskaliśmy opinię firmy produkującej solidne, trwałe meble.

W 2005 roku do zespołu dołączyła córka założycieli, Anna Prajsnar-Strumiłowska. I spojrzała na kuchnie kobiecym okiem. Kierując się zasadą, że lepiej nie kupować kota w worku rozbudowała firmowe ekspozycje. Do zespołu projektantów wybrała osoby pozytywnie nastawione do świata i zorientowane na drugiego człowieka. Anna, korzystając z przykładu rodziców, chciała budować firmę wraz z mężem Łukaszem.

Łukasz Strumiłowski kieruje firmą od 2011 roku. Firma kontynuuje swoje najlepsze tradycje oraz wzbogaciła się o dział mebli kontraktowych – wyposaża w meble hotele w Polsce i Skandynawii.

Social responsiblity – meble na lata

Social responsibility w naszej firmie jest związane przede wszystkim z trwałością mebli. Nasze meble są produkowane z myślą o ich kilkudziesięcioletniej żywotności w warunkach codziennej, intensywnej eksploatacji.

Idziemy pod prąd w świecie, gdzie firmy albo celowo obniżają żywotność produktów, albo skrajnie oszczędzają na komponentach.

Korzystamy z atestowanych materiałów wysokiej jakości, bezpiecznych dla ludzi i środowiska.