Sosnowe meble w stylu klasycznym do kuchni, salonów

Klasyczne meble drewniane to wyraz długotrwałej pasji do rzemiosła oraz hołd dla ponadczasowego piękna. Są szykowne, eleganckie i solidne. Tworzą one domową atmosferę, a przestrzeń staje się gustowna, lecz jednocześnie wciąż pozostaje przytulna. Swoje miejsce znajdują nie tylko w tradycyjnych wnętrzach, ale również w tych nowoczesnych. Wiele osób wybiera meble drewniane właśnie ze względu na ich uniwersalność. Wykonane z najwyższej jakości surowców, będą służyć przez wiele lat.

Oferta mebli klasycznych

Fabryka Wnętrz Chobot działa w branży meblarskiej od wielu lat, więc o meblach drewnianych wiemy dosłownie wszystko. W pełni dostosujemy się zarówno do Twoich potrzeb, jak i do układu pomieszczeń – nie ma u nas miejsca na niedbałość! Swoim klientom zapewniamy bezpłatne konsultacje, a gdy zdecydują się oni na zakup mebli, otrzymują darmowy projekt. Wśród naszej oferty na wymiar znajdziesz meble sosnowe, dębowe, brzozowe i wiele innych!

Kuchnie klasyczne na wymiar

Kuchnie potrafią być przestrzeniami trudnymi do urządzenia, dlatego też warto postawić na klasykę. Drewniane meble na zamówienie to gwarancja w pełni zaaranżowanego wnętrza. Podczas projektowania kuchni klasycznych stawiamy przede wszystkim na funkcjonalność. Przestrzeń jest starannie zagospodarowana tak, aby wszystkim użytkownikom było łatwo się w niej odnaleźć (meble możemy dopasować do wzrostu klientów). Warto zaznaczyć, że wybór kuchni klasycznych nie oznacza rezygnacji z nowoczesnych udogodnień, takich jak energooszczędne sprzęty czy inteligentne rozwiązania. Współpracujemy z producentami urządzeń AGD (MIELE, Electrolux, SMEG), zatem możesz z nami w pełni wyposażyć swoją kuchnię. Sprzęt dyskretnie wkomponujemy w tradycyjny wystrój.

Meble drewniane na zamówienie – Warszawa

Mamy duże doświadczenie w wykonywaniu pomieszczeń w tym stylu, co potwierdza portfolio zrealizowanych już projektów. Nasi dotychczasowi klienci byli zachwyceni wysoką jakością mebli oraz ich pięknym wyglądem. Zapraszamy do obejrzenia mebli w stylu angielskim na ekspozycji w Fabryce Wnętrz Chobot niedaleko Warszawy! Możesz też się z nami skontaktować telefonicznie i umówić na wizytę projektanta w Twoim domu.