Meble łazienkowe na wymiar z Warszawy!

Meble łazienkowe na zamówienie, czyli zaprojektowane i wykonane pod wymiar pomieszczenia, to marzenie wielu klientów. A my jesteśmy w stanie je zrealizować! Powinny być wykonane z trwałych, odpowiednich materiałów, aby nie zniszczyły się pod wpływem wilgoci, która panuje w łazience. W przeciwieństwie do gotowych szafek łazienkowych modele na zamówienie są doskonałe pod każdym względem. Razem z projektantem można wspólnie zadecydować o ich wymiarach — w tym o wysokości, szerokości oraz głębokości. Na zlecenie wykonania mebli łazienkowych na wymiar decydują się również osoby dysponujące nietypową bądź małą łazienką, np. na poddaszu czy ze skosami. Jako producent jesteśmy w stanie idealnie dopasować szafki do potrzeb klienta, a także wymiarów wnętrza. Zapraszamy wszystkich klientów z Warszawy do wspólnego zaprojektowania mebli do łazienki na wymiar!

Funkcjonalne rozwiązanie — szafki łazienkowe na wymiar!

Łazienki są często niewielkie i mało ustawne. A przecież każdy chce w nich zmieścić jak najwięcej. Szafki do łazienki na wymiar, jakie wykonujemy, są wyposażone w przydatne schowki oraz półki na różnych wysokościach, do tego pomieszczą one nie tylko kosmetyki do pielęgnacji i środki czystości, ale też ręczniki. Jesteśmy w stanie wykonać również praktyczną zabudowę, w której można umieścić takie sprzęty jak pralka czy suszarka. W dodatku szafki łazienkowe wykonane przez nas na wymiar dopasowujemy do wybranych wcześniej przez klienta urządzeń sanitarnych, jak również do koloru ścian oraz podłogi. Dzięki stałym zleceniom i doświadczeniu w branży możemy zaoferować różnorodne sposoby na skomponowanie funkcjonalnych, estetycznych szaf niezależnie od rozmiaru pomieszczenia. Jeśli więc chcesz, aby meble łazienkowe na wymiar zaprojektowali Ci eksperci, zgłoś się do nas! W Warszawie i okolicach wykonaliśmy już sporo takich projektów, które można obejrzeć w naszym portfolio. Zapraszamy!

Dlaczego warto zdecydować się na meble łazienkowe na zamówienie z Warszawy?

Dlatego, że nie boimy się żadnych wyzwań! Funkcjonalne meble do łazienki wykonujemy od A do Z! Tworzymy projekty szafek pod umywalkę – wiszących i wolnostojących, słupków łazienkowych oraz zabudowy Geberitu czy koszy na bieliznę. Bogata paleta dostępnych kolorów i faktur, jaką mamy do zaoferowania podczas projektowania mebli, sprawia, że każdy może je dobrać do swoich indywidualnych preferencji. Do ich wytworzenia wykorzystujemy najczęściej MDF lakierowany, a także szkło, które dzięki swoim właściwościom świetnie nadają się do wilgotnych pomieszczeń. Szafka pod umywalkę na wymiar, czy inne meble, jakie wykonujemy, może mieć zastosowane inteligentne systemy np. mechaniczne wspomaganie otwierania. To metoda, w której szuflady otwierają się lub zamykają pod wpływem lekkiego nacisku, umożliwia to też stworzenie jednolitych mebli.

Jeśli więc remontujesz bądź urządzasz łazienkę i szukasz mebli na wymiar, daj nam znać! Udzielamy wsparcia w kwestiach związanych z planowaniem, a także organizacją miejsca do przechowywania. Projekty szafek na wymiar realizujemy z najwyższą starannością oraz dbałością o każdy szczegół. Zapraszamy do kontaktu!