Meble do pokoju dziecięcego

Jesteś na etapie planowania pierwszego kącika dla Twojego malucha? Pozwól, że podpowiemy Ci, na co powinieneś zwrócić uwagę – jesteśmy do Twojej dyspozycji w zakresie zaprojektowania oraz wykonania mebli do pokoju dziecięcego. Zdajemy sobie sprawę, że ta przestrzeń musi być zaaranżowana tak, aby malec czuł się w niej dobrze od pierwszych dni jego życia. Istotne jest też to, abyś i Ty mógł swobodnie wykonywać w niej wszystkie czynności związane z pielęgnacją maluszka. Właśnie dlatego warto postawić na meble dziecięce na wymiar. Będą one w 100% dostosowane do wymagań rodziców w zakresie funkcjonalności, a jednocześnie doskonale wpiszą się w aranżację przestrzeni pod względem designu. Sprawdź, dlaczego warto na nas postawić!

  • Meble do pokoju dziecięcego wykonujemy z bezpiecznych materiałów i pokrywamy je farbami/lakierami niezagrażającymi zdrowiu maluszka.
  • Dbamy o to, by rodzic miał zapewnioną maksymalną wygodę oraz swobodę poruszania się w przestrzeni – uwzględniamy miejsce na łóżeczko, przewijak i inne elementy wyposażenia.
  • Stawiamy na jakość wykonania, dzięki czemu meble przez cały okres dziecięcych lat będą w idealnym stanie, nawet po wielokrotnym użytkowaniu czy narażeniu na uszkodzenia.

Meble dziecięce – uwzględniamy potrzeby

Pokój dziecka to zazwyczaj niewielka przestrzeń, w której trudno zmieścić dużą ilość szaf, półek, a przy tym nie zapomnieć o najważniejszych elementach, takich jak łóżeczko niemowlęce czy na późniejszym etapie nieco większe łóżko. My jednak robimy wszystko, by wnętrze zyskało na jak największej funkcjonalności, a jego wyposażenie „rosło” razem z dzieckiem. Meble dziecięce na wymiar stanowią alternatywę dla gotowych rozwiązań, które nie są dopasowane ani do wymiarów, ani często do aktualnych potrzeb. My skupiamy się na tym, by wykorzystać każdy centymetr przestrzeni, stosując nowoczesne technologie w zakresie otwierania i zamykania, a także implementując systemy przesuwne bądź jeszcze inne udogodnienia. Z nami zyskujesz o wiele więcej niż klasyczne meble. Zyskujesz niebywałą funkcjonalność!

Jakość, design i funkcjonalność mebli do pokoju dziecięcego

Meble dziecięce, jakie produkujemy, mogą być dopasowane do wieku i aktualnych potrzeb malucha bądź być całkowicie uniwersalne – służące nawet przez wiele lat, aż do osiągnięcia lat nastoletnich. To Ty wybierasz, jakie rozwiązanie będzie najkorzystniejsze w Twoim przypadku! Możemy zaprojektować meble z wyposażeniem w postaci łóżeczka lub łóżka, z miejscem na przewijak, z półkami na pierwsze książki czy z biurkiem, które następnie będzie pełniło strefę do nauki. Wspólnie określimy Twoje potrzeby i możliwości danej przestrzeni, a ponieważ nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, możesz być pewien, że podołamy każdej realizacji! Zdaj się na nasz profesjonalizm, rzetelność, solidność wykonania oraz przede wszystkim terminowość. Zrobimy wszystko, by spełnić Twoje oczekiwania.

Działamy w Warszawie, ale nie tylko. Skontaktuj się z nami, by omówić szczegóły planowanej realizacji. Wspólnie określimy jej czas, a także podpowiemy, w jaki sposób zaprojektować przestrzeń. Zapraszamy!