Eleganckie meble angielskie

Meble w stylu angielskim najłatwiej opisać słowem „elegancja”. Są one cenione za pozornie prosty, lecz ozdobny design oraz uniwersalność. Bez problemu można je dopasować do każdego wnętrza, nie tracąc przy tym na jego przestronności. Wiele osób wybiera właśnie ten styl, aby zaaranżować pomieszczenie w niebanalny sposób. Odkryj nasze projekty mebli angielskich i stwórz przestrzeń, która zachwyci swoim wyglądem.

Oferta mebli angielskich – Warszawa

Meble w stylu angielskim łączą w sobie klasyczny urok oraz praktyczność i właśnie te cechy mamy na uwadze podczas produkcji. Nasi klienci mogą liczyć na solidny oraz finezyjny design, a do tego na maksymalną praktyczność. Oferujemy szeroką gamę mebli angielskich – od kuchennych po salonowe.

Meble w stylu angielskim. Co je wyróżnia?

Meble w stylu angielskim nawiązują do motywów tradycyjnych i klasycznych. Cechy charakterystyczne obejmują fronty drzwi, przeszklone szafki oraz ozdobne elementy, takie jak frezy, cokoły lub dekoracyjne uchwyty. Zawsze doradzamy klientowi, jak rozmieścić te zdobienia, tak aby nie ingerowały one w funkcjonalność mebli. Mimo że ten styl cechuje się jasnymi kolorami, jesteśmy otwarci na użycie mocniejszych tonów sugerowanych przez klienta. Korzystamy wyłącznie z najwyższej jakości materiałów, dlatego możesz mieć pewność, że Twoje meble angielskie będą służyć Ci przez wiele lat.

Kuchnie angielskie, czyli stylowa przestrzeń

Tym którzy pragną stworzyć elegancką, a także przytulną przestrzeń kulinarną, proponujemy wybór kuchni angielskiej. Współpracujemy ze znanymi producentami urządzeń AGD (SMEG, Electrolux, MIELE), które możesz zakupić wraz z meblami. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaaranżować Twoją kuchnię tak, aby wszystkie jej elementy ze sobą współgrały. Styl angielski może przybierać różne odmiany, w zależności od indywidualnych preferencji klienta – nasza oferta obejmuje zarówno klasyczne kuchnie angielskie, jak i nowoczesne.

Najlepsze meble angielskie w Warszawie!

Mamy duże doświadczenie w wykonywaniu pomieszczeń w tym stylu, co potwierdza portfolio zrealizowanych już projektów. Nasi dotychczasowi klienci byli zachwyceni wysoką jakością mebli oraz ich pięknym wyglądem. Zapraszamy do obejrzenia mebli w stylu angielskim na ekspozycji w Fabryce Wnętrz Chobot niedaleko Warszawy! Możesz też się z nami skontaktować telefonicznie i umówić na wizytę projektanta w Twoim domu.