Kuchnie na wymiar – od projektu do montażu

Marzysz o nowej kuchni, budujesz, remontujesz dom lub mieszkanie? Krok po kroku zaprowadzę Cię do Twojej nowej, wymarzonej kuchni…

Krok 1. Wybierz projektanta

Na naszej stronie internetowej w zakładce projektanci (http://chobotdesign.pl/#projektanci) znajdziesz opis każdego z nas. Znajdziesz tam informacje kim jesteśmy, co projektujemy i jak się z nami skontaktować. Zobacz też koniecznie nasze realizacje: https://chobotdesign.pl/portfolio/, gdzie znajdziesz autentyczne zdjęcia stworzonych przez nas mebli.

Krok 2. Umów się na spotkanie

Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji. Czekamy naszym showroomie na Mokotowie (ul. Kłobucka 23b) oraz w fabryce pod Warszawą (Chobot 14 koło Halinowa, zaledwie 30 km od centrum warszawy).
Pracujemy od poniedziałku do piątku od 10:00 do 18:00 oraz w każdą sobotę w godzinach 10:00 do 15:00.
Zadzwoń i potwierdź spotkanie z wybranym projektantem pod numerem 22 760 63 60.

Istnieje też możliwość umówienia się na spotkanie w miejscu inwestycji.

Jeśli spotykasz się w naszym salonie to pamiętaj, że na podstawie wymiarów bądź planów mieszkania przygotujemy ofertę na zabudowę Twojej kuchni z materiałów, które wybierzesz. Jeśli to możliwe, wybierz z naszego portfolio kuchnię, która najbardziej przykuła Twoją uwagę http://chobotdesign.pl/#kuchnie. Dzięki takiej inspiracji nasze spotkanie będzie bardziej owocne. Po spotkaniu otrzymasz szczegółową wycenę, która uwzględnia rodzaj frontów, blatów, okuć oraz dodatkowego wyposażenia np. cargo, lemans czy magic corner oraz wskazówki jak zamówić kuchnię. Wraz z wyceną otrzymasz kontakt bezpośrednio do naszego projektanta, który będzie nadzorował Twój projekt aż do zakończenia realizacji.

Jeśli umówiłeś się na pomiar z projektantem przed spotkaniem w naszym salonie to pamiętaj, że na miejscu dokonujemy tylko pomiaru, ustalamy stylistykę kuchni i wstępny zarys, a szczegółowy kosztorys będzie przygotowany w naszym salonie.

Krok 3. Wizyta na pomiarze technicznym

Podczas pomiaru każdy z nas sprawdzi nie tylko wymiary, ale również podłączenia wodno-kanalizacyjne oraz elektryczne pod kątem realizacji zamówienia.

Krok 4. Umowa

Po pomiarach projektant przygotowuje umowę wraz ze wszystkimi niezbędnymi do realizacji projektami. Na tym etapie podejmujemy ostateczne decyzje dotyczące kolorów oraz materiałów. W przypadku wątpliwości przy podpisywaniu umowy dotyczącej ostatecznego odcienia koloru frontów nasz technolog wykonuje próbki w formacie 30×40 w danym wzorze i kolorze, na podstawie których dokonujemy ostatecznej decyzji. I tu uwaga – wykonanie próbek frontów ma kluczowe znaczenie zwłaszcza w przypadku frontów lakierowanych, gdzie gama kolorystyczna jest ogromna, a różnica odcieni szarości subtelna. Każda próbka powinna być potwierdzona i sprawdzona w miejscu inwestycji.

Krok 5. Montaż

Po dokonaniu wszystkich formalności, po wszystkich wyborach oraz płatnościach, pozostaje spokojnie czekać na montaż. Termin realizacji kuchni w zależności od technologii wynosi zazwyczaj około 12 tygodni, choć w przypadku większych czy bardziej skomplikowanych realizacji, lub też zwiększonej liczby zamówień, może dochodzić do 16 tygodni. W tym czasie nad Twoją realizacją pracuje nasz technolog, montażyści i cała produkcja. W chwili kiedy całe zamówienie jest spakowane i zabezpieczone do transportu, a Ty masz już przygotowane mieszkanie następuje montaż. Montaż trwa przeważnie od 2 dni do 7 dni (czas montażu uzależniony jest od wielkości i stopnia skomplikowania zabudowy – prosta, nieduża kuchnia to 2 dni montażu, a duża kuchnia w stylu angielskim, to nawet 7 dni montażu).

I tak właśnie dzięki 5 krokom dotarliśmy do kuchni Twoich marzeń. Miło mi że możemy się tu spotkać…