Ponadczasowe meble loftowe

Jednym z nowszych trendów projektowania wnętrz jest styl loftowy. Zachwyca on surowością uzupełnioną industrialnymi elementami i prostymi dodatkami. Wiele modnych restauracji zdecydowało się na meble loftowe ze względu na ich bezpretensjonalność – nie są przesadnie zdobione ani stylizowane. Ale lokale gastronomiczne to nie jedyne miejsca, w których króluje loft. Ten styl jest również popularny w projektowaniu wnętrz domowych. Nasza firma ma doświadczenie w wykonywaniu mebli loftowych zarówno do przestrzeni mieszkalnych, jak i użytkowych, dlatego chętnie podejmiemy się tego typu realizacji.

Najlepsze meble loftowe w Warszawie

Proponujemy niebanalne rozwiązania, które skupiają się na utrzymaniu estetyki tego stylu. Bardzo dobrze wiemy, jak połączyć metal i drewno, tak aby meble loftowe prezentowały się gustownie. Nasi klienci mogą liczyć na wsparcie w urządzaniu pomieszczeń oraz na doradztwo w wyborze materiałów. W przypadku projektowania kuchni możemy również zaoferować sprzęt kuchenny – jesteśmy reprezentantami renomowanych producentów AGD, takich jak MIELE, SMEG czy Electrolux.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszym portfolio, gdzie znajdziesz wykonane przez nas aranżacje. Warto dodać, że mogą posłużyć one jako inspiracja – wszystkie realizacje są wyjątkowe i niepowtarzalne. Odwiedź naszą fabrykę lub showroom w Warszawie, żeby przekonać się, jak piękne mogą być meble loftowe!

Czym się charakteryzuje styl loftowy?

Drewno, metal i otwarta przestrzeń to trzy filary stylu loftowego. Klasyczny loft to wnętrze industrialne, przekształcone w strefę mieszkalną bądź użytkową. Elementy takie jak rury czy kable zazwyczaj pozostają odsłonięte, a meble loftowe uzupełniają pustą przestrzeń bez przytłaczania jej. Posiadają widoczne metalowe części, które są ich jedynym „zdobieniem”. Wygląd mebli loftowych jest dosyć surowy. Wykonane są z drewna, które jest w jak najbardziej naturalnym kolorze. Aby urozmaicić z pozoru skromne wnętrza, często dobiera się do nich ciemne lub ceglane ściany oraz bujne rośliny.