Meble na wymiar do przedpokoju – szafy, komody

Chcesz wykorzystać miejsce, jakim dysponujesz zaraz po wejściu do mieszkania lub domu? To świetny pomysł! Jesteśmy właśnie po to, by wcielić go w życie. Wykonujemy meble do przedpokoju na zamówienie. Warszawa, okolice i nie tylko – zaufali nam klienci z całej Polski, a nawet z zagranicy! Mamy świadomość, że korytarz wejściowy to przestrzeń o ograniczonych rozmiarach, często nieustawna i na pierwszy rzut oka nieodpowiednia do wykonania jakiejkolwiek zabudowy meblowej. My jednak nie boimy się żadnych wyzwań, a nasi architekci chętnie udowodnią, że wnętrze Twojego mieszkania lub domu da się zaaranżować w prosty, jednocześnie funkcjonalny i estetyczny sposób.

Szafy do przedpokoju na wymiar

Zalet mebli przedpokojowych na zamówienie jest naprawdę sporo. Oczywisty jest fakt wykorzystania przestrzeni w maksymalny sposób – szafy do przedpokoju na wymiar pozwalają zaaranżować wnętrze tak, aby było ono praktyczne pod każdym względem. Z powodzeniem zmieścisz okrycia wierzchnie, buty, a także rzeczy, których nie używasz na co dzień. Poza tym szafy mogą służyć jako miejsce na niewielki sprzęt AGD (odkurzacz, mop piorący itp.), dzięki czemu utrzymasz porządek w całym mieszkaniu/domu. Ale poza funkcjonalnością zyskujesz także zabezpieczenie odzieży wierzchniej przed zniszczeniem, co może mieć miejsce, gdy ubrania są zawieszone na wieszakach ściennych. Dzięki meblom do przedpokoju zaprojektowanym na wymiar wszystkie rzeczy są schowane za frontami szafek, w których dodatkowo łatwiej utrzymać porządek.

Zdecyduj się na wykonanie mebli do przedpokoju na zamówienie, gdyż:

  • wykorzystasz każdy centymetr wolnej przestrzeni na posadzce oraz pod sufitem,
  • zabezpieczysz ubrania przed kurzem oraz zniszczeniami,
  • zyskasz miejsce do przechowywania dodatkowego sprzętu i rzeczy nieużywanych w danym sezonie,
  • zapewnisz sobie jakość i komfortowe użytkowanie na lata.

Design, komfort i styl w jednym

Meble do przedpokoju na zamówienie mogą być wykonane w różnym stylu. Stawiamy na indywidualizm w pełnym tego słowa znaczeniu, dlatego nie zaproponujemy Ci rozwiązań, które są popularne, ale nie odpowiadają Twoim gustom. Dla nas to klient i jego zdanie są najważniejszymi czynnikami w trakcie realizowania każdego projektu. Szafy do przedpokoju na wymiar o nowoczesnym charakterze, a może meble w stylu hamptons? Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! Spełnimy Twoje oczekiwania pod względem designu oraz praktyczności. Zrobimy wszystko, byś mógł pomieścić ubrania, buty, galanterię, a także sprzęty w jednej, pojemnej szafie z wieloma szufladami, systemem wyciągania wieszaków oraz podświetleniem dla jeszcze lepszej widoczności. Zdaj się na nas!