Meble sklepowe – regały skrojone na wymiar

Odpowiednia prezentacja marki w sklepie to wbrew pozorom kwestia kluczowa. Nawet najlepszy produkt bowiem schowany w cieniu czy nieestetycznie wystający ze zbyt ciasnej półki nie zainteresuje kupującego. Jeśli więc działasz w handlu i pragniesz, aby oferowane przez Ciebie produkty były odpowiednio wyeksponowane, doskonale trafiłeś! Stworzymy regały sklepowe, które będą dopasowane do specyfiki wystawianego towaru. Jesteśmy w stanie zaprojektować półki dostosowane do żywności świeżej i pakowanej, tekstyliów oraz wielu innych różnorodnych artykułów. Tworzymy specjalne przegrody, eleganckie przeszklenia, praktyczne klapy, drzwiczki czy szuflady – w zależności od rodzaju sprzedawanych produktów. Takie profesjonalne sklepowe regały sprawią, że towar będzie łatwo dostępny dla kupującego, co stanie się pośrednim czynnikiem zachęcającym do zrobienia zakupów.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tworzeniu mebli na wymiar wiemy, jak sprawić, żeby prezentowały się one nienagannie. Tworzymy do nich m.in. oświetlenie wewnętrzne, które pozwala uwypuklić cechy asortymentu. Oferowane przez nas meble sklepowe sprawdzą się doskonale w różnego rodzaju salonach z wyrobami luksusowymi – butikach czy galanteriach – ale także perfumeriach, dużych sklepach odzieżowych, lokalach z antykami czy wszędzie tam, gdzie odpowiednia ekspozycja towaru ma kluczowe znaczenie dla jego odbioru przez potencjalnego klienta.

Regały sklepowe dopasowane do przestrzeni

Zawsze stawiamy na wyjątkowość, nie tylko stylu, lecz także formy. W przypadku mebli sklepowych niezwykle istotne jest idealne dopasowanie ich do dostępnego w obiekcie miejsca, równocześnie wiemy, w jaki sposób zachować maksymalną funkcjonalność. Profesjonalne regały sklepowe powinny posiadać charakterystyczne detale dla danego sklepu czy marki. Tworząc takie meble, jesteśmy w stanie przygotować spójną kompozycję elementów wnętrza. Tak dopracowane sprawiają, że aż chce się w nim przebywać – i to jak najdłużej!

Producent mebli sklepowych w warszawie

Zdajemy sobie sprawę, że wiele sklepów operuje na niewielkiej powierzchni. W szczególności w takich miejscach jak centrum Warszawy każdy metr kwadratowy jest na wagę złota. Wiemy jednak, jak nawet z niewielkiego pomieszczenia stworzyć dla Ciebie enklawę. Doradzimy, w jaki sposób maksymalnie wykorzystać dostępne miejsce, przedstawimy wstępne projekty mebli sklepowych oraz weźmiemy pod uwagę Twoje pomysły. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu znamy sprawdzone metody dopasowania regałów do pomieszczeń o nietypowym kształcie, np. wąskich i długich lub o zaokrąglonych ścianach. Jeśli więc jesteś zainteresowany naszą ofertą i pragniesz stworzyć razem z nami sklep idealny – zapraszamy do kontaktu. Współpracujemy z klientami z Warszawy, a także z innych miast regionu. Niezależnie jednak dokąd trafią nasze meble sklepowe – zawsze będą one najwyższej jakości!