Meble kuchenne, biurowe i szafy na wymiar – Ożarów Mazowiecki

Poznaj naszą ofertę na meble na wymiar dla klientów z Ożarowa Mazowieckiego! Specjalnie dla Ciebie możemy wykonać szafy do wielu wnętrz w domu, jak też Twojego miejsca pracy. Projektujemy bowiem nie tylko meble kuchenne, salonowe, łazienkowe czy do pokoju dziecka na wymiar, ale również te biurowe, restauracyjne lub hotelowe. Tak wyspecjalizowana oferta pozwala nam dotrzeć do większej rzeszy klientów. Zapewniamy, że każdą realizację mebli na zamówienie traktujemy z równym zaangażowaniem oraz dbałością o najdrobniejsze detale. Nasz zespół projektowy, a także stolarski skupia się na dostarczeniu produktów, które nie tylko doskonale spełnią swoją funkcję, ale również będą estetycznym, jak też harmonijnie wpisującym się elementem przestrzeni. Masz własną wizję mebli na wymiar? Daj nam ją przerysować na papier, a potem zrealizować w fabryce CHOBOT – nie zwlekaj!

meble kuchenne na wymiar Ożarów Mazowiecki

Meble na wymiar do domów, mieszkań i biur na terenie Ożarowa Mazowieckiego

Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu i wykonawstwie mebli na wymiar, które nie tylko idealnie pasują do wnętrz, ale także spełniają wszystkie potrzeby oraz oczekiwania ich użytkowników. Działamy z pasją, a do tego zaangażowaniem, tworząc szafy, meblościanki oraz zabudowy, które będą nie tylko funkcjonalne, ale także zrealizowane według Twojej wizji lub stylu otoczenia. Wykonujemy na wymiar meble do:

  • kuchni,
  • łazienki,
  • sypialni,
  • salonu,
  • pokoju dziecięcego,
  • korytarza,
  • a także gabinetu czy biura.

Bez względu na to, czy potrzebujesz nowej kuchni z funkcjonalnymi szafkami, eleganckiej sypialni z pojemnymi szafami na ubrania, czy też profesjonalnego wyposażenia sali konferencyjnej, nasz zespół projektantów jest gotowy przyjąć Twoje wyzwanie i spełnić marzenia o idealnej przestrzeni życiowej lub biznesowej. Dzięki nam zagospodarujesz każdy centymetr wolnej powierzchni, ukryjesz nierówności, a także dostosujesz meble do specyfiki wnętrza. Ponadto nie tylko wykonamy dla Ciebie wyposażenie w postaci szaf czy meblościanek, ale możemy również zrealizować zlecenie na drzwi wewnętrzne. Jeszcze czekasz? Nie zastanawiaj się, tylko NAPISZ DO NAS, a my zajmiemy się resztą!

meble biurowe Ożarów Mazowiecki

Meble na zamówienie dla klientów z Ożarowa Mazowieckiego. Jak zamówić?

Nasza firma, a raczej fabryka wnętrz CHOBOT, stacjonuje niedaleko Warszawy. To właśnie tu realizujemy zamówienia na meble na wymiar złożone przez naszych klientów! Jeśli jesteś zdecydowany zlecić nam ich wykonanie, postaramy się szybko przeprowadzić Cię przez etapy naszej (mamy nadzieję) owocnej współpracy.

Krok pierwszy

Skontaktuj się z naszym zespołem. Możesz to zrobić telefonicznie, poprzez wiadomość e-mail lub odwiedzając nasz SHOWROOM w Warszawie. Nasi doradcy są gotowi wysłuchać Twoich potrzeb i odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Krok drugi

W kolejnym etapie umówimy się na spotkanie, podczas którego nasz doświadczony projektant odwiedzi Twój dom, mieszkanie lub biuro, aby dokładnie zmierzyć przestrzeń oraz omówić wszelkie preferencje dotyczące projektu. To również doskonała okazja, aby przedstawić mu swoje pomysły oraz sugestie dot. mebli na wymiar – które na pewno weźmie pod uwagę!

Krok trzeci

Po zebraniu wszystkich niezbędnych informacji nasz zespół projektowy przystąpi do opracowania indywidualnego projektu Twoich mebli na zamówienie. Na tym etapie można zmieniać jeszcze koncepcję, a także dokonywać korekt.

Krok czwarty

Po przedstawieniu projektu otrzymasz od nas szczegółową wycenę usługi. Po jego akceptacji, a także warunków finansowych możemy przystąpić do realizacji zamówienia na meble na wymiar.

Krok piąty

Nasza wykwalifikowana ekipa stolarzy przystąpi do produkcji mebli według ustalonego wcześniej projektu. Czas realizacji skomplikowanego bądź nietypowego zamówienia może wynieść nawet do 12 tygodni. Warto więc uzbroić się w cierpliwość! Mniejsze projekty powinny być zakończone w ciągu 6 tygodni.

Krok szósty

Montaż mebli wykonanych u nas na zamówienie w Twoim miejscu zamieszkania – Ożarowie Mazowieckim lub okolicach. Profesjonalni instalatorzy zadbają o to, by wszystkie szafy były równo i solidnie zamontowane.

meble na wymiar Ożarów Mazowiecki

Kontakt

Kuchnie, drzwi i meble do wnętrz prywatnych:
+48 22 760 63 23, +48 22 760 63 60

Andrzej Jackiewicz +48 601 302 791,
Weronika Brala +48 601 302 792,
Bogdan Hryniszyn +48 601 733 588,

Realizacje kontraktowe (hotele, biura etc.)

Piotr Bień +48 601 302 686

e-mail chobot@chobot.pl

ul. Chobot 14, 05-074 Halinów

Lokalizacja

powrót