Meble kuchenne Wschowa

[field title]

Kategoria: [field title]

Kuchnie Angielskie

Kuchnie angielskie są ponadczasowe. Utrzymane w jasnej kolorystyce powiększają i ocieplają każde wnętrze. Mamy duże doświadczenie w wykonywaniu kuchni w tym stylu, zapraszamy na ekspozycję i oczywiście do oglądania zdjęć realizacji.

[field title]

Kategoria: [field title]

Kuchnie Nowoczesne

Kuchnie nowoczesne są piękne. Zachwycają nas wnętrza minimalistyczne lub lekko industrialne, w loftowym stylu. Dobry projektant potrafi podkreślić nowoczesny charakter mebli dobrze dobranym kontrastowym elementem. Na naszej ekspozycji prezentujemy nie tylko meble kuchenne, lecz całe aranżacje wnętrz.

[field title]

Kategoria: [field title]

Kuchnie Skandynawskie

Projektujemy i realizujemy kuchnie w stylu skandynawskim. Proste w formie, w palecie barw odnoszących się do natury i północnego krajobrazu.

[field title]

Kategoria: [field title]

Kuchnie Loftowe

Kuchnie loftowe stają się coraz bardziej popularne. Nie muszą mieć bardzo surowego charakteru, czasami wystarczą industrialne akcenty. Wnętrze w stylu loftowym to dobry pomysł dla osób lubiących nieszablonowe rozwiązania, kontrasty i nowoczesność w wydaniu nie do końca minimalistycznym.

[field title]

[field title]

Oferujemy nowoczesne [field title] ,które znajdą zastosowanie w każdym mieszkaniu. Każdy projekt jest indywidualnie dopasowywany pod naszych klientów. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowaniu usługą [field title] to serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami.

[field title] – Kontakt

Kuchnie, drzwi i meble do wnętrz prywatnych +48 22 760 63 23, +48 22 760 63 60

Andrzej Jackiewicz +48 601 302 791,
Weronika Brala +48 601 302 792,
Bogdan Hryniszyn +48 601 733 588,

Realizacje kontraktowe (hotele, biura etc.)
Piotr Bień +48 601 302 686

e-mail chobot@chobot.pl

ul. Chobot 14, 05-074 Halinów

[field title] – Lokalizacja

powrót