Kuchnia Siena

Ekspozycja znajdująca się w naszym showroomie na ulicy Kłobuckiej 23b prezentuje kuchnię urządzoną w stylu angielskim. Dominują w niej jasne kolory, fronty frezowane pokryte lakierem półmatowym, naturalne materiały w postaci blatu z litego drewna  oraz bogate zdobienia i dodatki, które wprowadzają sielski, domowy klimat. W angielskiej stylistyce  uwagę przykuwają charakterystyczne duże, rzeźbione, zabudowy okapów. Oprócz swych oczywistych zadań taka zabudowa może jednocześnie pełnić funkcję szafki do przechowywania lub półeczki, na której będzie można eksponować dodatki i bibeloty.
Nie zapominajmy o sprzęcie. Stylizowane AGD (np. piekarnik, lodówka czy ekspres do kawy) pomogą podtrzymać charakter stylu wnętrza.
Na ekspozycji znajduje się również wyspa kuchenna, która jest niezbędnym elementem w aranżacji kuchni angielskiej.  To doskonałe funkcjonalnie rozwiązanie. Wyposażona ze wszystkich stron w szafki szuflady może spełniać zadania podręcznej spiżarni oraz miejsca do przechowywania wielu przydatnych w kuchni rzeczy.
Oczywiście istnieje możliwość dostosowania mebli w tym stylu do wnętrza i potrzeb klienta.

powrót