Meble, szafy i kuchnie na wymiar PREMIUM

Szukasz sprawdzonego wykonawcy mebli na wymiar? Twoje poszukiwania właśnie się zakończyły. Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu, a także produkcji niestandardowych mebli na zamówienie, dostosowanych idealnie do wymagań oraz gustów klienta. Specjalnie dla Ciebie zrobimy dokładnie to, czego potrzebujesz i o czym marzysz. Nasza oferta obejmuje meble kuchenne, salonowe, a także sypialniane, jak również szafy do korytarza lub pokoju dziecięcego wykonane na wymiar. Dzięki doświadczeniu, jakie zdobyliśmy, oraz zaangażowaniu możemy zapewnić Ci nie tylko doskonałą funkcjonalność, ale też estetykę, a ponadto trwałość naszych wyrobów. Nie czekaj dłużej – jeśli jesteś z Marek, już teraz skontaktuj się z nami, aby zamówić najpiękniejsze meble na wymiar!

szafy na wymiar Marki

Szafy na wymiar do kuchni i nie tylko – Marki oraz okolice

Projektujemy, a następnie produkujemy zamówione przez Ciebie meble na wymiar. W ostatnim etapie montujemy je we wskazanym przez klienta miejscu w Markach. Od początku naszej wspólnej współpracy do samego końca zapewniamy Ci kompleksową obsługę na każdym etapie procesu. Dzięki naszej wiedzy, a także zaawansowanym maszynom oraz technologii jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej nietypowe projekty, zapewniając doskonałe dopasowanie do każdego z wnętrz. Naszym największym konikiem jest wykonywanie kuchni na wymiar o różnych stylach. Mieliśmy do czynienia już m.in. z projektami szaf w stylu skandynawskim, prowansalskim, angielskim, a także klasycznym czy nowoczesnym. Nie boimy się wyzwań i już dziś czekamy na to postawione przez Ciebie! Opracowujemy również projekty szaf i zabudów, m.in. do korytarza czy garderoby. Takie meble na wymiar są również ważne w kontekście dopasowania do pomieszczeń. Skosy, nierówności – to wszystko dzięki dobrze zaprojektowanym szafom można zakryć. Daj nam szansę stworzenia dla Ciebie idealnych rozwiązań meblowych, które odzwierciedlą Twoje osobiste preferencje i spełnią oczekiwania co do jakości, trwałości oraz estetyki!

kuchnie na wymiar Marki

Nowoczesne meble na wymiar do kuchni w Twoim stylu!

Zachęcamy wszystkie osoby z Marek i okolic do skorzystania z naszej oferty! Meble na wymiar do kuchni, jakie stworzymy, będą urzeczywistnieniem Twojej wizji. Podczas projektowania szaf uwzględnimy wybór materiałów, m.in. drewna, rodzaj wykończenia, kolorystykę oraz dodatkowe detale i akcesoria, które są równie ważne jak reszta, ponieważ mogą istotnie wpłynąć na użytkowanie mebli. Każdy element, od uchwytów, poprzez oświetlenie LED, aż po systemy przechowywania, zostanie starannie dobrany, aby spełniał Twoje wymagania, a ponadto harmonizował się z resztą wnętrza oraz wystroju kuchni. Zapewniamy kompleksową obsługę, doradzamy, a także pokazujemy klientom nowości w świecie meblarstwa. Mamy też własne portfolio zawierające nasze dotychczasowe realizacje, które dla niejednego mogą okazać się inspiracją. Zaufaj nam i pozwól, abyśmy stworzyli dla Ciebie meble na wymiar do kuchni, o jakich marzysz!

meble na zamówienie Marki

Kontakt

Kuchnie, drzwi i meble do wnętrz prywatnych:
+48 22 760 63 23, +48 22 760 63 60

Andrzej Jackiewicz +48 601 302 791,
Weronika Brala +48 601 302 792,
Bogdan Hryniszyn +48 601 733 588,

Realizacje kontraktowe (hotele, biura etc.)

Piotr Bień +48 601 302 686

e-mail chobot@chobot.pl

ul. Chobot 14, 05-074 Halinów

Lokalizacja

powrót