Meble i kuchnie na wymiar w Łomiankach

Dla mieszkańców Łomianek przygotowaliśmy specjalną ofertę mebli na zamówienie. Jako firma CHOBOT przykładamy ogromną wagę do indywidualnych oczekiwań każdego klienta, dlatego też każdy projekt traktujemy z najwyższym zaangażowaniem. Współpraca z Tobą zaczyna się od konsultacji z naszym projektantem – w showroomie na Mokotowie bądź w miejscu inwestycji. Po spotkaniu przygotujemy ofertę wraz z wyceną mebli na wymiar. W tym czasie masz też możliwość wszelkich zmian i wdrożenia swoich wizji, m.in. podejmiesz ostateczne decyzje dotyczące kolorów oraz wyboru materiałów. Jeśli wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik, przystąpimy do podpisania umowy. Po dopełnieniu formalności zlecamy produkcję mebli na zamówienie przy użyciu nowoczesnych maszyn w naszej fabryce. Gotowe szafy na wymiar montujemy na miejscu u klienta w ciągu 2-7 dni. Realizujemy proste, a także skomplikowane projekty, przy tym stale rozwijamy się, jak również wdrażamy nowe trendy wchodzące na rynek. O tym możesz poczytać na naszym BLOGU projektanckim. Zaufało nam już szerokie grono osób, które stale się powiększa, bowiem docenili oni nasze podejście, jakość wyrobów, a do tego profesjonalną obsługę. Jeśli marzą Ci się meble na wymiar, to jesteś w dobrym miejscu! Z chęcią wykonamy ciekawe projekty dla osób z Łomianek i okolic Warszawy. Zapraszamy!

białe szafy capri

Szafy na wymiar do różnych wnętrz – Łomianki

Jako firma z kilkuletnim doświadczeniem w branży oferujemy wykonanie nowych, unikalnych mebli na wymiar. Współpracujemy z klientami indywidualnymi szukającymi rozwiązań do swoich domów lub mieszkań, a także z firmami – restauracjami, hotelami tudzież biurami. Wykonamy dla Ciebie meble dziecięce, do kuchni, łazienki lub salonu, bądź zaprojektujemy wystawne stoły do sali przeznaczonej dla gości. Jesteśmy bardzo elastyczni i nie boimy się żadnych wyzwań. Możemy zagwarantować Ci:

  • wysoką jakość materiałów użytych do produkcji mebli na zamówienie,
  • profesjonalną obsługę i doradztwo na każdym etapie realizacji projektu,
  • terminową dostawę oraz montaż mebli na wymiar w wyznaczonym przez Ciebie miejscu na terenie Łomianek,
  • konkurencyjne ceny, dostosowane do Twojego budżetu,
  • możliwość zaprojektowania mebli na podstawie Twoich pomysłów lub też przy wsparciu naszych projektantów.

Meble na zamówienie, które są przez nas produkowane, odznaczają się wyjątkową trwałością, przez co posłużą naprawdę przez wiele lat. Dzięki temu z naszych usług korzystają hotele, jak też restauracje, gdzie szafy, stoliki czy krzesła muszą wytrzymać intensywną eksploatację, a także częste przemeblowania. Jeśli jesteś z Łomianek i szukasz pomocy przy projekcie mebli na wymiar na potrzeby branży lub też marzą Ci się piękne zabudowy w domu bądź mieszkaniu, daj nam znać, jak najprędzej!

kuchnia feelness

Meble kuchenne na wymiar dla osób z Łomianek

Specjalizujemy się w produkcji mebli kuchennych na wymiar od 2006 roku. Mamy na koncie spore PORTFOLIO wykonanych dotychczas zabudów. Proponujemy szafy na wymiar, które będą w pełni dopasowane do wymiarów wnętrza – nie umknie nam żaden milimetr! Proponujemy oryginalne rozwiązania, albowiem chcemy, by kuchnia była dla Ciebie jak najbardziej funkcjonalna. W projekcie bierzemy pod uwagę zabudowanie wyposażenia AGD oraz uwzględniamy w meblach na zamówienie niezbędne oświetlenie, które może znaleźć się pod szafkami, nad blatem roboczym czy też w innych strategicznych miejscach. Kuchnie na wymiar, jakie tworzymy, są przede wszystkim funkcjonalne, a to oznacza, że w projekcie wydzielimy strefę: przygotowawczą, do gotowania, przechowywania, jak też mycia – co ułatwi codzienne działania i zwiększy wygodę użytkowania. Zawsze wykonując meble, dostosowujemy się do wizji klienta, w dużej mierze to właśnie od Ciebie zależy ostateczny dobór materiałów, a także inne detale, jak np. rodzaj uchwytów, kolorystyka czy wykończenie powierzchni. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz pasji do projektowania jesteśmy pewni, że wspólnie stworzymy kuchnię na wymiar, o której zawsze marzyłeś/aś. Zachęcamy do współpracy wszystkie osoby z Łomianek!

meble na zamówienie kuchenne

Kontakt

Kuchnie, drzwi i meble do wnętrz prywatnych:
+48 22 760 63 23, +48 22 760 63 60

Andrzej Jackiewicz +48 601 302 791,
Weronika Brala +48 601 302 792,
Bogdan Hryniszyn +48 601 733 588,

Realizacje kontraktowe (hotele, biura etc.)

Piotr Bień +48 601 302 686

e-mail chobot@chobot.pl

ul. Chobot 14, 05-074 Halinów

Lokalizacja

powrót