Salon i jadalnia Tiffany

Salon i jadalnia  w apartamencie Tiffany.
Jadalnia jest usytuowana centralnie na wprost wejścia z kuchni, dlatego postawiliśmy na dokładnie ten sam wzór oraz odcień frontów,  co  w kuchni. Witryna została ozdobiona znacznie mocniejszymi uchwytami w kolorze złotym oraz zdecydowanie bardziej ozdobnymi cokołami. Od strony sofy zastosowaliśmy również przeszklony bok, żeby witryna była delikatniejsza, a zgromadzone w niej skarby bardziej widoczne.
Zależało nam, żeby meble w jadalni  wizualnie były jednak bardziej angielskie. Dopełnieniem do witryny stanowi stół z bardzo ozdobną nogą oraz  blatem z litego drewna dębowego. Stół z możliwością rozłożenia na wypadek gości w pełni spełnił oczekiwania Inwestorki.
Jadalnia stanowi jedno pomieszczenie wraz z salonem stąd decyzja o zastosowaniu identycznych uchwytów, zdobionego cokołu  oraz wzoru na frontach.
W salonie pojawiła się bardzo ozdobna zabudowa telewizora, od wejścia ma przeszklone witryny, gdzie nasza Inwestorka trzyma swoje skarby. W szafce tv po lewej stronie ukryliśmy postarzany komin wentylacyjny, który mocno przytłaczał wnętrze. Dzięki bardzo ozdobnej szafce niewiele osób w ogóle dostrzega fakt jego istnienia. Całość projektu dopełnia pikowana sofa i krzesła w kolorze granatu, które również posiadają złote dodatki.
Salon i jadalnia stanowi całość aranżacyjną z pozostałymi pomieszczeniami. Projekt Tiffany to realizacja kompleksowego wyposażenia całego mieszkania.

+48 22 760 63 60 meble@chobotdesign.pl