Kuchnia i apartament Tiffany

Kuchnia w apartamencie Tiffany 
 
Kuchnia w mieszkaniu miała być według wytycznych „chciałam kuchnię w stylu lekko angielskim, ale nie za bardzo strojną, mieć witrynkę, ale tylko dekoracyjną i nie za dużą… mam tylko problem z oknem i grzejnikiem…”.

Dlatego w kuchni  zastosowaliśmy fronty w firmowym odcieniu bieli, ze wzorem s45. Delikatne zdobiony top górny oraz krzyżowe witryny nadały kuchni lekko angielskiego stylu. Dodatkowo obudowaliśmy kłopotliwy grzejnik, który znajduje się  centralnie na wprost wejścia, a któremu nasza obudowa nadała spójności z całą kuchnią i elegancji.    Lakierowane fronty w półmacie zostały ozdobione złotymi  uchwytami w kształcie gałek z kolekcji firmy ARTE.

Na blaty Klientka wybrała odcień czarnego granitu Via Lactea, który był  kontrastem do białych mebli i płytek imitujących naturalny kamień Calacatta. 

Sprzęty AGD, które pojawiły się w nowej kuchni, pochodzą z  firmy Samsung. Całość projektu dopełniają dodatki wybrane przez p. Martę  w kolorze złotym.

Kuchnia stanowi całość aranżacyjną z pozostałymi pomieszczeniami. Projekt Tiffany to realizacja kompleksowego wyposażenia całego mieszkania. 


+48 22 760 63 60 meble@chobotdesign.pl