Kuchnia Skandynawska Nancy

W kuchni zastosowaliśmy fronty w firmowym odcieniu bieli, ze wzorem s62. Zdecydowaliśmy się na wzór o płytszym frezowaniu wewnętrznym, gdyż kuchnia jest niedużym pomieszczeniem i dodatkowo zabudowanym do sufitu.  Lakierowane fronty w półmacie zostały ozdobione złotymi uchwytami w kształcie muszelek i eleganckimi gałkami z kolekcji firmy ARTE.

Na blaty wybraliśmy delikatny odcień szarego spieku kwarcowego z kolekcji Silestone w kolorze Deset Sliever https://www.cosentino.com/pl-pl/kolory/silestone/desert-silver/który jest odporny na temperaturę oraz zarysowania. Blat tego typu pozwolił nam zastosowywać komorę podwieszaną, która ułatwia sprzątanie.

Sprzęty AGD, które pojawiły się w nowej kuchni, w kolorze białym, zastaliśmy już na miejscu podczas pomiarów. Do nowej kuchni dobrany został tylko nowy okap z kolekcji firmy Falmec również w kolorze białego szkła https://www.falmecpolska.pl/pl_pl/typology/okapy-1/installation/do_zabudowy-4/. Wolnostojąca lodówka Side by Side  została wkomponowana pomiędzy dwie wysokie zabudowy piekarnika oraz Cargo firmy Peka. Całość projektu dopełniają dodatki wybrane przez p. Kasię oraz siedzisko w pod oknem.


+48 22 760 63 60 meble@chobotdesign.pl