Kuchnie Lacanche – czy tylko dla blogerek?

Nasza przygoda z kuchniami Lacanche zaczęła się podczas projektu u pani Magdy z Krytyki Kulinarnej. To podczas realizacji tego projektu mogliśmy poznać wszystkie zalety francuskiej kuchni wolnostojącej.
Ale czy oferta na tego typu kuchnie jest skierowana tylko do blogerów czy zawodowych kucharzy?

Otóż nie!
Kuchnie Lacanche są dedykowane przede wszystkim pasjonatom gotowania i miłośnikom oryginalnych i niepowtarzalnych rozwiązań.
Każda kuchnia powstaje na indywidualne zamówienie i w pełni spełnia wszystkie oczekiwania inwestora.
Tak więc mamy do wyboru 4 linie produktów, 5 rodzajów płyt grzewczych w różnych kombinacjach, 4 rodzaje wykończeń oraz 26 kolorów w jakich może być nasza kuchnia. Oczywiście to tylko aspekty wizualne…
Ale za co tak naprawdę użytkownicy kochają produkty tej firmy?

Magda z Krytyki Kulinarnej o swojej kuchni mówi tak:
„Kuchenka Lacanche to francuskie, ręcznie robione cacuszko, które sobie wymarzyłam i będzie ze mną już zawsze, nawet gdybym miała się wyprowadzić na drugi koniec świata. Jest wspaniała i nie zamieniłabym jej na nic innego. Te kuchenki można dowolnie konfigurować, dobrać kolor, rozmiar i układ palników. U nas jest to piekarnik, druga węższa komora, która służy do trzymania jedzenia w temperaturze idealnej do serwowania lub do podgrzewania talerzy, natomiast palników jest pięć, przy czym środkowy to tzw. „wariatka” – żeliwna płyta, na której można piec, ale też idealnie sprawdza się do gotowania potraw wymagających długiego trzymania na niewielkim ogniu, np. bigosu.
Kolory tych kuchenek są jak cukierki i strasznie mnie korciło coś bardzo dziewczyńskiego i bardzo pastelowego, ale ostatecznie wygrał zdrowy rozsądek i stanęło na „francuskim niebieskim” – to piękny, bardzo elegancki odcień granatu. A jak wiadomo elegancki odcień granatu nigdy nie wychodzi z mody.” Więcej zdjęć: https://krytykakulinarna.com/kuchnia-angielska-remont-kuch…/

A teraz słowa Kasi Tusk z Make Life Easier:
„Dziś, tak jak dwieście lata temu, kuchenki są robione ręcznie, a marka Lacanche stała się świadectwem najlepszej francuskiej manufaktury. Każda kuchenka produkowana jest na zamówienie, co pozwoliło poszerzyć ofertę o różne rozmiary i kolory – dzięki temu znalazłam model pasujący nawet do mojej niewielkiej kuchni. Po kilku tygodniach oczekiwania, serwisant przywiózł mi nowe „serce domu”. Powiedział też, że kuchenka powinna mi służyć nie krócej niż… kilkadziesiąt lat. Najstarsza kuchenka w Polsce ma już dwadzieścia pięć lat i podobno działa bez zarzutu.”
Więcej zdjęć: https://makelifeeasier.pl/…/bez-i-placki-ziemniaczane-moje…/

A za co my możemy doceniać stosunkowo drogi produkt, jakim są francuskie kuchnie?
My, projektanci, doceniamy ich oryginalność, kolorystykę oraz dowolność konfiguracji, a nasi klienci doceniają ich estetykę i funkcjonalność.

Decydując się na zakup kuchni Lacanche mamy pewność, że otrzymamy solidny, ręcznie wykonany produkt, a nasza kuchnia bez wątpienia zyska niepowtarzalny charakter i kolor.
Zobacz sam jakie są kuchnie Lacanche: https://www.facebook.com/lacanchepolska/ lub odwiedź naszą ekspozycję w Chobocie gdzie możesz zboczyć różowy model.

 

Dziękujemy firmie LACANCHE Polska za współpracę i możliwość publikacji ich zdjęć.

LACANCHE :
http://www.lacanche.pl/…

Krytyka Kulinarna:
https://krytykakulinarna.com/kuchnia-angielska-remont-kuch…/

MAKE LIFE EASIER:
https://makelifeeasier.pl/…/bez-i-placki-ziemniaczane-moje…/


+48 22 760 63 60 meble@chobotdesign.pl