Producent mebli i kuchni na wymiar – Mszczonów

Klientom z Mszczonowa oferujemy wykonanie mebli na zamówienie do różnych typów pomieszczeń. Od szaf, poprzez zabudowy kuchenne, aż po kompleksowe rozwiązania do salonów czy sypialni. Jednak to nie wszystko, gdyż nasza oferta jest dopasowana do różnych potrzeb i mogą z niej również skorzystać klienci z branż usługowych. Projektujemy bowiem meble kontraktowe na wymiar dla hoteli tudzież restauracji. Od momentu powstania w CHOBOT kładziemy nacisk na perfekcję wykonania oraz indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta. Bogate doświadczenie, a także zespół wykwalifikowanych specjalistów, w tym projektantów, pozwalają nam sprostać nawet najbardziej wymagającym zleceniom. Gwarantujemy, że wykonane przez nas meble na zamówienie będą odznaczać się funkcjonalnością i wyjątkową trwałością – posłużą Ci przez wiele lat. W CHOBOT nigdy nie zwalniamy, stale rozwijamy się, wykorzystując najnowsze narzędzia, a także techniki produkcji, aby zapewnić klientom jeszcze lepsze efekty. Wdrażamy najnowsze trendy w designie mebli na wymiar, bowiem chcemy ciągle podnosić nasze standardy. Jesteśmy dumni z dotychczasowych osiągnięć i z ufnością możemy powiedzieć, że CHOBOT to nie tylko producent, lecz także partner, który zadba o wykreowanie Twoich wnętrz. Zachęcamy do kontaktu wszystkie osoby z Mszczonowa, które pragną stworzyć razem z nami wysokiej jakości meble na zamówienie.

kuchnia styl hamptons

Kuchnie na wymiar dla osób z Mszczonowa

Meble kuchenne na wymiar cieszą się dużym uznaniem wśród wielu klientów – my w CHOBOT doskonale o tym wiemy, dlatego przygotowaliśmy specjalną ofertę dla mieszkańców Mszczonowa. Wykonamy dla Ciebie zabudowę zarówno dużej, jak i małej kuchni, a także tej, która znajduje się w nietypowym kształcie lub wymaga szczególnego dostosowania do określonych warunków przestrzennych. Meble kuchenne zostaną zaprojektowane według Twojej wizji, a to oznacza, że to Ty wybierzesz:

  • materiał, z którego zostaną wykonane,
  • kolorystykę i wykończenie dopasowane do stylu wnętrza,
  • układ i funkcjonalność szafek, półek, szuflad oraz innych elementów,
  • dodatkowe rozwiązania, takie jak oświetlenie LED, organizery do szuflad czy systemy odprowadzania zapachów, które sprawią, że kuchnia będzie jeszcze bardziej komfortowa w codziennym użytkowaniu.

Oczywiście nad wszystkim będą czuwać doświadczeni projektanci – Weronika i Andrzej – którzy na projektowaniu znają się jak nikt inny. Podpowiedzą najlepsze rozwiązania, a także zapewnią, że każdy detal zostanie perfekcyjnie dopracowany. Są pasjonatami swojej pracy, dlatego też z pełnym zaangażowaniem podejdą do Twojego projektu, dbając o to, abyś otrzymał funkcjonalne i estetyczne meble kuchenne na zamówienie. Jeśli jesteś z Mszczonowa lub okolic, już teraz skontaktuj się z jednym z nich!

szafy wnękowe na wymiar

 

Meble na zamówienie – dlaczego warto zamówić je z CHOBOT?

Jesteśmy producentem mebli, który z pasją oddaje się tworzeniu oryginalnego wyposażenia do różnych pomieszczeń. Posiadamy własną fabrykę, więc na każdym etapie produkcji kontrolujemy jakość naszych wyrobów. Możemy poszczycić się nowoczesnymi maszynami oraz technologiami, które pozwalają nam osiągnąć perfekcję podczas realizacji mebli na wymiar. Po wykonaniu każdego zlecenia zapewniamy też montaż w wyznaczonym miejscu przez klienta. Dzięki naszemu zaangażowaniu, pasji oraz profesjonalizmowi możemy tworzyć produkty, które nie tylko są funkcjonalne, ale do tego trwałe i wyjątkowe. Jeśli nie jesteś jeszcze pewny co do zamówienia u nas swoich przyszłych mebli, to serdecznie zapraszamy Cię do naszego SHOWROOMU, gdzie będziesz mógł sprawdzić, jak one się prezentują. Z Mszczonowa do stolicy to raptem 40 minut drogi, a więc możesz łatwo odwiedzić naszą siedzibę i osobiście przekonać się o jakości wyrobów spod naszej ręki. Na miejscu czeka Cię przyjazna atmosfera oraz profesjonalna obsługa. Meble na wymiar? To tylko z CHOBOT!

meble salonowe na wymiar

Kontakt

Kuchnie, drzwi i meble do wnętrz prywatnych:
+48 22 760 63 23, +48 22 760 63 60

Andrzej Jackiewicz +48 601 302 791,
Weronika Brala +48 601 302 792,
Bogdan Hryniszyn +48 601 733 588,

Realizacje kontraktowe (hotele, biura etc.)

Piotr Bień +48 601 302 686

e-mail chobot@chobot.pl

ul. Chobot 14, 05-074 Halinów

Lokalizacja

powrót