drukuj

Wnętrza szafek

W czasacha COVID-19 kuchnia stała się centrum dowodzenia w domu.
 
Okazuje się że w dobie pandemii nasza kuchnia musi pomieścić dużo więcej żywności niż w każdy normalny dzień. Robimy zakupy z wyprzedzeniem, żeby nie trzeba było codziennie chodzić do sklepu, gotujemy głównie w domu.
 
Jak już wszyscy wiedzą nasze kuchnie są nie tylko piękne ale również funkcjonalne. Zawsze podczas sesji staram się wam pokazać, co kryją wnętrza naszych szafek. Oczywiście wiele osób pisze, że to na pewno cargo, lemans itd…
 
Owszem, jednak wszystkie te systemy służą przede wszystkim, żeby każda szafka zmieściła jak najwięcej rzeczy do przechowywania oraz ułatwiła nam dostęp do najtrudniejszych miejsc.
 
W czasach gdy wszyscy siedzimy w domu, gotujemy więcej niż w klasycznym tygodniu, możliwości jakie dają nam te rozwiązania doceniamy bardziej.
 
Nie każdy ma spiżarnię, nie każdy ma dużą kuchnię, ale każde rozwiązanie może nam dać np. mini spiżarnię w postaci wysokiego cargo, łatwy dostęp do rogu w szafce za pomocą lemans lub magic cornera lub wygodny dostęp do szafki wiszącej dzięki półce I-MOVE.
 
Tak, znamy te rozwiązania… ale jeśli masz wątpliwości czy warto inwestować w takie rozwiązania to zapraszam do galerii… Zobacz sam, ile mieści się w każdej szafce… nawet w odpowiednio szerokich szufladach, które na co dzień pomieszczą talerze, do których masz łatwy dostęp.
 
Pamiętaj kuchnia to przede wszystkim funkcjonalność i pomieszczenie w którym każdy z nas przechowuje bardzo dużo rzeczy.

Warto przeczytać


Weronika Brala
Projektant
+48 601 302 792
weronika.brala@chobot.pl
www.chobotdesign.pl