drukuj

Home Warsaw Expo – nie mogło nas tam zabraknąć

Targi HOME WARSAW EXPO odbywają się już tradycyjnie co roku w halach PTAK. Wtedy miejsce to na kilka dni staje małym Mediolanem polskiego designu. Warsaw Home to międzynarodowe biznesowe targi wnętrz zaliczane do największego tego typu wydarzenia w Europie Środkowo-Wschodniej, którego nie możesz przegapić!

Projektanci Chobot na wydarzeniu Warsaw Expo

Oczywiście, jako projektantki Chobotu, nie mogło mnie tu zabraknąć. Pojawiałam się dla Was na wielu ciekawych stanowiskach w poszukiwaniu nowinek wnętrzarskich, inspiracji do projektów mebli kuchennych. Odwiedziłam również zaprzyjaźnione firmy, które dumnie prezentowały nowości w swoich kolekcjach. Oczywiście nie ma możliwości pokazania Wam całej galerii pięknych rzeczy, które można było tam znaleźć, ale postaram się chociaż w kilku zdaniach przybliżyć magię tego wydarzenia.

Nowości do kuchni na Warsaw Expo

Na początku opowiem Wam kilka zdań o nowościach. Na stoisku firmy Cosentino mogłam obejrzeć nowe kolory w ich kolekcji spieków kwarcowych czy naturalne kamienie z kolekcji Sensa. Pełną gamę produktów znajdziecie na stronie https://www.cosentino.com/pl-pl/kolory/. Na tym etapie możemy zdradzić Wam, że już niedługo jedne z dekorów pojawi się u nas na ekspozycji w Chobocie.
Nie dało się również przejść obojętnie obok stoiska firmy Smeg i ich kolekcji „Sicily is my Love”. Dolce&Gabbana i Smeg połączyły siły, tworząc „Sicily is my Love”. Kolorowe dodatki do kuchni są bardzo dobrym wyborem do każdego wnętrza.  Zawsze wprowadzają powiew świeżość i ożywiają wnętrze. Więcej na https://smeg-store.pl/sicily-is-my-love/.
Firma Peka jak zawsze nie zawiodła moich oczekiwań. Z przyjemnością podziwiałam nie tylko możliwości zagospodarowania przestrzennego szafki typu tandem, ale i ułatwienia do kuchni, jakie dają nam półki i-move lub pegasus. Oczywiście to tylko kropla w morzu możliwości tej firmy, więc zapraszam was na stronę, żebyście sami znaleźli to, czego potrzebujecie https://peka.pl/.

Płytki do kuchni – nowość na targach

Z nowości, które dla Was wybrałam, trzeba wymienić oczywiście szeroką gamę płytek na ścianę, sprawdzających się pomiędzy zabudową górną i dolną od arabeski, heksagony po klasyczne cegiełki. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie, bo możliwości są ogromne, a dekory nieskończone.

Dodatki do kuchni, które warto poznać

Z ciekawostek muszę wspomnieć o lampach do kuchni i obrazach z motywem roślinnym. Natura jest obecnie bardzo mile widziana w trendach wnętrzarskich, dlatego też pojawiły się pięknie podświetlone onyksy czy stoły drewniane zalane żywicą. Takie i wiele innych ciekawości znajdziecie w galerii zdjęć.
Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu
Weronika Brala

Warto przeczytać


Weronika Brala
Projektant
+48 601 302 792
weronika.brala@chobot.pl
www.chobotdesign.pl