drukuj

Kolorowe lodówki SMEG – jakość i design

Kolorowe lodówki SMEG - jakość i design

Równie ważne w aranżacji kuchni, co meble są sprzęty. Dziś nie sposób nawet wyobrazić sobie normalnego funkcjonowania w mieszkaniu/domu bez płyty grzewczej, piekarnika, lodówki, zmywarki, a nawet drobnych urządzeń typu czajnik elektryczny, blender, toster, mikser. Wszystko to jest nam oczywiście potrzebne, znajduje zastosowanie praktyczne. Nie zapominajmy jednak o samym designie. Współcześni producenci poza tym, że stawiają na innowacyjne technologie i wysoką jakość, prześcigają się również w coraz to nowocześniejszym, modniejszym wzornictwie. W tym miejscu po prostu trzeba wspomnieć o AGD SMEG – artykułach gospodarstwa domowego innych niż wszystkie inne, czego najlepszym świadectwem są kolorowe lodówki SMEG będące jednym z najsilniejszy trendów wnętrzarskich dzisiejszych czasów. Wobec tego, przyjrzyjmy się marce i lodówkom retro SMEG!

AGD SMEG

Nie ulega wątpliwości, że AGD SMEGto sprzęty jedyne w swoim rodzaju, niepowtarzalne, bardzo oryginalne, designerskie. Firma SMEG powstała we Włoszech jeszcze w XIX wieku, a kiedy po raz pierwszy zaprezentowała projekt swojej kuchni w 1906 roku, właściwie automatycznie zyskała miano lidera wśród włoskich producentów artykułów gospodarstwa domowego. Tak pozostało aż po dziś. AGD SMEG nieustannie cieszy się renomą, a inspirowany latami 50-tymi sprzęt, na czele z kolorowymi lodówkami SMEG uznawany jest za najbardziej designerski. Na pewno nie bez znaczenia jest to, że firma współpracuje ze światowej sławy architektami, m.in. Mario Bellini, Guido Canali czy Giancarlo Candeago.

Lodówki firmy SMEG

Tym, co wyróżnia lodówki firmy SMEG jest ich oryginalny design, który próbuje naśladować część pozostałych producentów AGD. Lodówki retro SMEG rzeczywiście wyróżniają się stylistyką vintage. Zaokrąglone kształty, odważna kolorystyka, charakterystyczne stalowe uchwyty wszystko to sprawia, że lodówki firmy SMEG są odzwierciedleniem mody lat 50-tych ubiegłego wieku. I chociaż kolorowe lodówki SMEG przede wszystkim przykuwają wzrok absolutnie niepowtarzalną stylistyką, nie można im odmówić również wysokiej jakości. Producent AGD SMEG na równi z designem, dba o to, by pod względem technologicznym były one jak najnowocześniejsze.

Kolorowe lodówki SMEG - jakość i design

Lodówki retro SMEG

Inspirowane latami 50-tymi lodówki retro SMEG wbrew pozorom nie tylko idealnie pasują do kuchni zaaranżowanych w stylu retro (tu powinny być wręcz obowiązkowe). Niemniej, kolorowe lodówki SMEG dostępne właściwie w każdym kolorze i wzorze, jaki tylko można sobie wymyślić – od jasnych, pastelowych barw, przez intensywne, ciemne (np. czerwienie, granaty), kończąc na wielokolorowych (np. w kolorach włoskiej bądź brytyjskiej flagi) – stanowią oryginalny element w kuchniach angielskich, Hampton czy też loftowych. W dodatku dostępne są w różnych rozmiarach, również w opcji dwudrzwiowej.

Warto przeczytać