drukuj

KUCHNIE NA WYMIAR – OD PROJEKTU DO MONTAŻU

  NAPISZ DO NAS

  Wypełnij poniższy formularz, a nasz projektant zadzwoni do Ciebie.

  Imię*

  Telefon*

  E-mail

  Miasto

  Preferowany dzień i godzina kontaktu

  Data


  Godzina

  Twoja wiadomość (opcjonalne)

  KUCHNIE NA WYMIAR – OD PROJEKTU DO MONTAŻU

  Marzysz o nowej kuchni, budujesz remontujesz dom lub mieszkanie? Krok po kroku zaprowadzę Cię do Twojej nowej, wymarzonej kuchni…

  Krok 1. Wybierz projektanta

  Na naszej stronie internetowej w zakładce projektanci (http://chobotdesign.pl/#projektanci) znajdziesz opis każdego z nas. Znajdziesz tam informacje kim jesteśmy, co projektujemy i jak się z nami skontaktować.

  Krok 2. Umów się na spotkanie

  Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji. Czekamy naszym showroomie na Mokotowie (ul. Kłobucka 23b) oraz w fabryce pod Warszawą (Chobot 14 koło Halinowa, zaledwie 30 km od centrum warszawy).
  Pracujemy od poniedziałku do piątku od 10:00 do 18:00 oraz w każdą sobotę w godzinach 10:00 do 15:00.
  Zadzwoń i potwierdź spotkanie z wybranym projektantem pod numerem 22 760 63 60.

  Zawsze możesz się umówić na spotkanie z projektantem w miejscu inwestycji wpłacając 500 zł za pomiar. Kwota ta jest odliczona od wartości zamówienia, więc jeśli nasze realizacje i nasze kuchnie są dla Ciebie inspiracją nic nie tracisz.

  Jeśli spotykasz się w naszym salonie to pamiętaj, że na podstawie wymiarów bądź planów mieszkania przygotujemy ofertę na zabudowę Twojej kuchni z materiałów, które wybierzesz. Jeśli to możliwe wybierz z naszego portfolio kuchnię, która najbardziej przykuła Twoją uwagę http://chobotdesign.pl/#kuchnie. Dzięki takiej inspiracji nasze spotkanie będzie bardziej owocne. Po spotkaniu otrzymasz szczegółową wycenę, która uwzględnia rodzaj frontów, blatów, okuć oraz dodatkowego wyposażenia tj. cargo, lemans czy magic corner oraz wskazówki jak zamówić kuchnię. Wraz z wyceną otrzymasz kontakt bezpośrednio do naszego projektanta, który będzie nadzorował Twój projekt aż do zakończenia realizacji.

  Jeśli umówiłeś się na pomiar z projektantem przed spotkaniem w naszym salonie to pamiętaj, że na miejscu dokonujemy tylko pomiaru, ustalamy stylistykę kuchni i wstępny zarys, a szczegółowy kosztorys będzie przygotowany w naszym salonie.

  Krok 3. Wizyta na pomiarze technicznym

  Podczas pomiaru każdy z nas sprawdzi nie tylko wymiary, ale również podłączenia wodno-kanalizacyjne oraz elektryczne pod kątem realizacji zamówienia. Wizyta ta jest płatna 500zł. Kwota za pomiar jest odliczana od ostatniej transzy płatności za realizację zamówienia.

  Krok 4. Umowa

  Po pomiarach projektant przygotowuje umowę wraz ze wszystkimi niezbędnymi do realizacji projektami. Na tym etapie podejmujemy ostateczne decyzje dotyczące kolorów oraz materiałów. W przypadku wątpliwości przy podpisywaniu umowy dotyczącej ostatecznego odcienia koloru frontów nasz technolog wykonuje próbki w formacie 30×40 w danym wzorze i kolorze, na podstawie których dokonujemy ostatecznej decyzji. I tu uwaga – wykonanie próbek frontów ma kluczowe znaczenie zwłaszcza w przypadku frontów lakierowanych, gdzie gama kolorystyczna jest ogromna, a różnica odcieni szarości subtelna. Każda próbka powinna być potwierdzona i sprawdzona w miejscu inwestycji.

  Krok 5. Montaż

  Po dokonaniu wszystkich formalności, po wszystkich wyborach oraz płatnościach, pozostaje spokojnie czekać na montaż. Termin realizacji kuchni w zależności od technologii wynosi najczęściej około 12 tygodni, w przypadku skomplikowanych i dużych projektów częściej jest to około 16 tygodni. W tym czasie nad Twoją realizacją pracuje nasz technolog, montażyści i cała produkcja. W chwili kiedy całe zamówienie jest spakowane i zabezpieczone do transportu, a Ty masz już przygotowane mieszkanie następuje montaż. Montaż trwa zazwyczaj kilka dni – czas trwania zależy od wielkości inwestycji oraz współpracy inwestora, od którego zależy terminowa kompletacja elementów wyposażenia oraz przygotowanie wnętrza na potrzeby montażu.

  I tak właśnie dzięki 5 krokom dotarliśmy do kuchni Twoich marzeń. Miło mi że możemy się tu spotkać…

  PROJEKTANCI

  Andrzej Jackiewicz +48 601 302 791

  Warto przeczytać