drukuj

ZLEWOZMYWAKI SHAWS – 120 lat tradycji

Wiele osób pyta: co to jest SHAWS?
Co czyni, że jego produkty są lepsze od konkurencji, czym się wyróżnia?
Zatem zacznijmy od początku. Cofnijmy się w czasie do roku 1897, kiedy to pan Arthur Gerald Shaw założył Shaws of Darwen. Z lokalnych kopalni węgla z północno-zachodniej Anglii czerpał glinę do produkcji zlewów. Konno przewoził ją do wsi, gdzie się wszystko zaczęło, a mianowicie do Watersiole…

Zlewy Shaws były i są wykonywane ręcznie przy użyciu wysokogatunkowej gliny dzięki czemu pozostają odporne na pęknięcia, obicia i odbarwienia. Czy coś się zmieniło po prawie 120-stu latach działalności firmy? Na szczęście niewiele. Firma nie wierzy w masową produkcję i jest wierna swoim przekonaniom, czym różni się od innych. Ciekawostką jest fakt, iż każdy zlew nosi nazwisko mistrza rzemiosła który go wykonał ręcznie.

Co sprawia, że zlew Shaws jest lepszy od konkurencji?

Wysokogatunkowa użyta glina, to na pewno.
Ręczna praca, to też na pewno.
Dodatkowo podwójna warstwa szkliwa, którą pokryty jest każdy zlew, dzięki czemu wyeliminowane zostaje 99.99% kolonii bakterii E-coli i gronkowca. Każdy zlew jest całkowicie antybakteryjny!

Gdzie można zastosować zlew Shaws?

Odpowiedź jest banalna. Zlewy Shaws pasują i nadają klimatu każdemu wnętrzu poprzez ciepłe kuchnie z duszą w stylu angielskim po loft i nowoczesność. Zlew może być zamontowany podblatowo, nablatowo oraz wbudowany w szafkę. Warto także wspomnieć o dożywotniej gwarancji na produkt.

Osobiście bardzo się cieszę, iż firma ze 120-letnim doświadczeniem przetrwała ząb czasu, nie uległa presji nowoczesności, pozostała wierna tradycjom i jednocześnie ciągle wyróżnia się na tle konkurencji.
No i trafiła do nas – na nasze ekspozycje, jednocześnie pozwalając nam rozwinąć skrzydła przy projektach dla klientów.

Zdjęcia: www.shawsofdarwen.com

Warto przeczytać


Andrzej Jackiewicz
Projektant
+48 601 302 791
andrzej.jackiewicz@chobot.pl
www.chobotdesign.pl