drukuj

„Kuchnia moich marzeń” według pani Magdy z Krytyki Kulinarnej

Kuchnia zaprojektowana dla pani Magdy miała być delikatna i nawiązywać subtelnie do stylu angielskiego, dlatego na frontach zastosowałyśmy wzór s45 z naszej kolekcji.

Jakie fronty zostały zastosowane w projekcie kuchni?

Na wstępnym etapie tworzenia projektu dla pani Magdy wiedziałyśmy już, że silnym akcentem całej realizacji będzie granatowa kuchnia firmy Lacanche (http://www.lacanche.pl/), dlatego zdecydowałyśmy się na fronty kuchenne w kolorze czystej bieli ral 9003 w półmacie. Dobór koloru nie tylko podkreślił piękny odcień granatu, ale nadał również lekkości całej zabudowie kuchennej.

Co jeszcze zmieniło się w kuchni pani Magdy po naszej realizacji?

Lodówka Klientki została wkomponowana pomiędzy dwie wysokie szafki z systemem cargo, pochodzących z kolekcji firmy Peka (https://peka.pl/do/filtrowanie//szerokosc_frontu_enum:400/order:name_sort,asc), które pięknie stonowały srebrny kolor urządzenia. Zastosowane systemy cargo zastąpiły Klientce spiżarnię, której projekt domu nie uwzględniał.

Na blatach kuchennych zastosowałyśmy konglomerat kwarcowy z kolekcji Santamargarita w dekorze Lyskamm, który spełnił wszystkie oczekiwania Klientki dotyczące odporności na plamy oraz zarysowania. Kolor Lyskamm idealnie wpasował się w odcienie heksagonów na podłodze, tworząc spójność kolorystyczną projektu nowej kuchni.

Projekt kuchni – zmiany poprawiające funkcjonalność

W projekcie kuchni zaprezentowanej dla pani Magdy położono również nacisk na jej funkcjonalność. Z tego też powodu zastosowałyśmy szereg udogodnień, tj. le mans, caro oraz sytem iMove czy servo drive. Wszystkie wprowadzone systemy sprawiają, że przestrzeń w szafkach kuchennych została wykorzystana w 100% a nowe meble są nie tylko piękne, ale i funkcjonalne.

 

Co o własnej kuchni sądzi pani Magda z Krytyki Kulinarnej możesz przeczytać https://krytykakulinarna.com/kuchnia-angielska-remont-kuchni/

Dziękujemy firmie LACANCHE Polska za współpracę i możliwość publikacji ich zdjęć
http://www.lacanche.pl/
Dziękujemy firmie Peka za współpracę i możliwość publikacji ich zdjęć
https://peka.pl/
Dziękujemy pani Magdzie z Krytyki Kulinarnej za zdjęcia : https://krytykakulinarna.com/kuchnia-angielska-remont-kuchni/

Warto przeczytać


Weronika Brala
Projektant
+48 601 302 792
weronika.brala@chobot.pl
www.chobotdesign.pl