drukuj

Servo drive – czy warto mieć?

System Servo Drive jest systemem polecanym głównie do kuchni bez uchwytów, nowoczesnych i minimalistycznych, gdzie zależy nam na zachowaniu możliwie jak najprostszej formy.

System ten gwarantuję nam bardzo komfortowe i wygodne korzystanie z szafek, otwieranie następuje poprzez dotknięcie frontu lub przycisku. Bardzo praktyczne i ułatwiające pracę w naszej kuchni jest zastosowanie tego systemu przy szafce gdzie mamy szuflady, sortowniki lub kosz na śmieci.

Podczas przygotowywania potraw często się zdarza, że mamy zajęte lub np. mokre ręce, wtedy wystarczy dotknąć kolanem frontu i system natychmiast zadziała otwierając szafkę, możemy wtedy skorzystać z sortownika nie brudząc frontu. Zamknięcie frontu jest też bardzo proste wystarczy go ponownie dotknąć np. kolanem i lekko popchnąć, a front zostanie cicho i delikatnie dociągnięty przez system (tu można zastosować Blumotion) i zamknięty.

System Servo Drive można stosować też przy szafkach wiszących, gdzie uruchamiamy go przyciskiem.
Servo Drive to prestiż, a jednocześnie bardzo duży komfort korzystania z szafek. Cichość pracy jest też bardzo dużym atutem tego systemu.

Nowoczesne kuchnie bez uchwytów stanowią zawsze wyzwanie dla projektantów i klientów w kwestii jak rozwiązać sposób otwierania lodówki i zmywarki. I tutaj z pomocą przychodzi nam Servo Drive, które rozwiązuje nam problem otwierania tych urządzeń bez uchwytów.

Chcesz zobaczyć Servo – Drive na żywo? Prezentujemy na naszej ekspozycji. Zapraszamy!

Zdjęcia: www.peka.pl i www.blum.pl

Warto przeczytać


Weronika Brala
Projektant
+48 601 302 792
weronika.brala@chobot.pl
www.chobotdesign.pl