drukuj

JAK ZAPROJEKTOWAĆ KUCHNIĘ NA LATA?

Obecnie kuchnie stanowią centralną część każdego domu i mieszkania. Dlatego warto pochylić się nad aranżacją tego wnętrza troszkę dłużej, żeby kuchnia była nie tylko funkcjonalna ale również ponadczasowa. Nikt z nas nie lubi remontów, więc aż tak często ich nie robimy. Aby nadążyć za zmieniającą się modą w kolorach, nie wykonujemy zmiany aranżacji kuchennych co dwa lata. Jak zatem stworzyć wnętrze które posłuży nam na lata?…

Najważniejsze w tworzeniu kuchni ponadczasowej jest określenie w jakim stylu wnętrza czujemy się najlepiej. Czy lubimy nowoczesny minimalizm, a może klimat ciepłego wnętrza w stylu angielskim lub skandynawskim. Odpowiadając sobie na to pytanie, nie ulegniemy wpływom chwilowego zauroczenia się modnej w danym sezonie stylistyki.

Kuchnie które od wielu lat są bardzo modne i ponadczasowe są w kolorach białych. Białe kuchnie zarówno w stylu nowoczesnym jak i angielskim na długo zostaną z nami i to właśnie one stanowią ponadczasowe modele. Biała kuchnia jest bardzo otwarta na możliwość odświeżenia jej wizerunku, zgodnie z panującymi trendami w kolorach. Do takich kuchni zawsze będą pasowały bardziej odważne dodatki kolorystyczne, bez względu na to czy wybierzemy obecnie modny granat czy też piękne czerwone dodatki z kolekcji np. małego AGD firmy SMEG.

Warto przeczytać


Weronika Brala
Projektant
+48 601 302 792
weronika.brala@chobot.pl
www.chobotdesign.pl